“Wyżyny smaku, jakości i miłości do słodkości”
Ana Belle Patisserie — recenzja

Ana Belle Patisserie
Nr 39 wśród 88 Restauracje (Tarnów)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Takiego miejsca brakowało, na takie miejsca się czeka (i ewentualnie odwiedza w innych miastach). To miejsce to wyniesienie na wyżyny smaku, to połączenie pasji i miłości do wspaniałych słodkości. Chęć podzielenia się z innymi czymś najlepszym. I to za naprawdę uczciwe pieniądze.
Moja dewiza jest prosta: życie jest za krótkie na złe jedzenie. Nie zadowalam się byle czym. Wolę nie zjeść niż popsuć sobie kubki smakowe. Szczególnie z ciastami - jem ich mało ale jeśli już mam wyskoczyć z monet, to niechże to będzie koncert dla podniebienia!
Tutaj czuć w każdym kęsie tą radość z robienia tych pysznych małych dzieł sztuki. Inni mogą Wam buty czyścić :)
Nie będę zanudzać, po prostu sami sprawdźcie! Oceńcie. I proszę, nie pozwólcie temu miejscu ledwie zipieć! Takich miejsc jest tak mało.. a panią właścicielkę proszę o więcej informacji na fanpejdżu odnośnie procesu produkcji, użytych składników - to pomaga w osiągnięciu sukcesu (tutaj za przykład polecam poczytać o warszawskim Deseo). Milion razy TAK! Tak bardzo polecam :)

Piękny wystrój przywodzący na myśl paryskie kawiarenki :)

Dziękujemy, ninisiaq

Ana Belle Patisserie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Ana Belle Patisserie? Podziel się wrażeniami!