“Asd”
Czarny Sezam — recenzja

Czarny Sezam
Nr 13 wśród 88 Restauracje (Tarnów)

Wyśmienita orientalna restauracja
Sushi naprawdę spełnia standardy
Klimatyczny wystrój, dużo świec
Obsługa bardzo miła i świetnie wyszkolona.
Deser lawa cake 10/10.

Dziękujemy, Mirgeb

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Przyjemnie zjeść obiad w tak fajnym wnętrzu. Jedzenie bardzo dobre. Minus za widok z tarasu na parking!

Dziękujemy, Katarzynkakam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewelina K, Właściciel, Czarny SezamOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy za oddanie opinii :)
Obiecujemy w następnym sezonie umilić widoki z ogródka :) cały czas pracujemy nad tym:)

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wystroj lokalu ciekawy, ciekawe menu, niezle jedzenie. Troche za slone, a za malo pikantne. Ryba na masle porazka, dojze w panierce to jeszcze w sosie.
W menu jest ryba w ciescie i ryba na masle - to wprowadza w blad. Obie ryby sa w ciescie. Tak zreszta potwierdzil kelner.
Niestety kelner zapomina o stoliku, a nawet o domowionych napojach.
Juz na wejscju nie moglismy sie doczekac karty. Mimo dwukrotnego o nia pytania!
Lokal dosc zapelniony przyciaga uwage, ale my niepredko tam powrocimy.

Dziękujemy, stygman

Dziękujemy za wydanie opinii.
Bardzo nam Przykro, że musieli Państwo zabiegać o uwagę kelnera. Takie sytuacje w Naszej restauracji są niedopuszczalne. Pracujemy nad Kartą Menu.
Mamy nadzieję, że następna wizyta będzie mile przez Państwa wspominana

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, bogate menu, duże porcje i dość niskie ceny. Restauracja modnie urządzona. W weekend pełna restauracja a na zamówienie nie czekaliśmy długo. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce .

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, JolantaN61

Dziękujemy Serdecznie za opinię. :)

Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa kelnerska pozostawia ogrom do życzenia, nieokrzesany, lekceważący kelner. Każdy z nas zaczął od czegoś innego; jedni od dania głównego, drudzy od przystawek. Inni mieli zaś przystawkę na deser. Jedzenie w smaku jest tylko poprawne, niedoprawione i mało wspólnego z orientalnymi smakami jakimi zachęcają do siebie gości. Sushi to śmiech na sali, niestety. Stosunek ceny do jakosci: zdecydowanie zbyt drogo jak na taka jakość dań. Pominę juz, że nie dostałem całego zamówienia. Może dam temu miejscu szanse...za jakiś rok. Raczej polecam ominąć.

1  Dziękujemy, 716patrykpa

Dziękujemy za wydanie opinii.
Mamy nadzieję, że kolejna wizyta będzie przez Państwa Mile wspominana.

Czarny Sezam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Czarny Sezam? Podziel się wrażeniami!