Tarnów

“Nietypowe jedzenie. Restauracja warta odwiedzin”

Restauracja Stara Łaźnia
Nr 9 wśród 88 Restauracje (Tarnów)
Opis: We are a restaurant serving Jewish and Galician cuisine. We are in the building of an old Israeli bath. We are inspired by the taste and culture of our region
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia. Szybka obsluga. Wiekszosc jedzenia pyszna z malymi wyjatkami. Konfitowana kaczka grzechu warta
Wystroj nie za bardzo. Zwlaszcza dziwne lampy na stolikach.

Dziękujemy, paulinak83

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy Starą Łaźnię w dwie pary.
Z zewnątrz budynek ciekawy, ale nie zachęca, klatka schodowa również nie wciąga do wewnątrz zachęcająco, jednak warto się zdecydować na wizytę w tej restauracji, ale po kolei...
Od wejścia przesympatyczna obsługa, powiem więcej: byłem w wielu restauracjach na całym świecie, ale tak miłej i sympatycznej, a przy tym profesjonalnej obsługi chyba nigdzie nie spotkałem.
Wystrój?
Nie "ocieka złotem", nie jest mega ekskluzywny ani powalający, jest taki jak powinien być: ze smakiem, klimatyczny i otulający miłą atmosferą. Całości dopełnia nastrojowa, nienarzucająca się muzyka.
Jedzenie?
PRZEPYSZNE! Doskonale doprawione, potrawy ugotowane "w punkt", co prawda różnią się nieco wyglądem od tych w menu, ale nie tylko oczami człowiek je, kubki smakowe zostały w pełni usatysfakcjonowane doznaniami, brzuch również (ilością).
Jedyny "zarzut": porcje są takie, że zabrakło nam miejsca na deser, a Semifreddo chałwowe tak bardzo kusiło...

Dziękujemy, D3547XGadamr
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Od wejścia wita bardzo miła obsługa, podczas oczekiwania na posiłek żydowskie przystawki, jedzenie bardzo dobre, doprawione, niczego mu nie brakowało, wręcz oryginalnie podane, przyprawy i niepowtarzalny smak. Obsługa miła i pomocna, toalety schludne, wystrój nawiązuje do żydowskiej historii Tarnowa. Ceny - jak wszędzie w restauracjach. Ogólnie podobało mi się. Jeden minus, że starsza osoba miała problem z pokonaniem tylu schodów, ale taki urok starszego budynku i restauracji na piętrze.

Dziękujemy, agaciaA1414
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Najgorsza restauracja w jakiej byłam. Jedzenie paskudne. Obsługa do wymiany. Wystrój brzydki. Klatka schodowa brudna. Nie polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
5  Dziękujemy, Katarzynkakam
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Bardzo smacznie jedzenie - żur to wspomnienie dzieciństwa . Polecam . Punktacja 10 Na pewno jeszcze odwiedzę ten lokal.

1  Dziękujemy, Ewa S

Restauracja Stara Łaźnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarnów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Łaźnia? Podziel się wrażeniami!