Zrecenzowano: 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Dlaczego nie powiedzieli nam że jest stara i nowa część? Dlaczego nie powiedzieli nam że jest zły podjazd? Nie dajcie nabrać się na piękne zdjęcia pokoi, ponieważ w rzeczywistości jest ich bardzo niewiele, a ośrodek nie poda wam przy telefonicznej rejestracji takiej informacji i wylądujecie w starej części, ale żeby nie było, że tylko krytykuję. Pokoje są czyste, jest ciepła woda i jest ciepło. Ośrodek oferuje SPA i BASEN, salę gimnastyczną, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki oraz UNI-BAR. Jednak pokoje nie zniechęcają mnie do polecenia ZAGRONIA. Tylko pamiętajcie poproście pokój w nowej części, bo to Was nie spytają.

Termin pobytu: styczeń 2018
2  Dziękujemy, zonia2016
Zrecenzowano: 11 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła przyjazna atmosfera, fachowa pomocna obsługa, czysto, ciepło, dobre jedzenie. Basen, sauna, siłownia co prawda mały kącik dla dzieci ale jest. Ogromna sala gimnastyczna i konferencyjna. Obowiązkowi zarówno dla jednej osoby jak i grup zorganizowanych. Polecam!

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano: 13 listopada 2017

Ten obiekt, to przede wszystkim: cudowne widoki, bardzo smaczne jedzenie (śniadanie rewelacja!!) - nie warto wybierać się gdzieś dalej, w hotelu zjesz lepiej, dosyć spory basen i miła obsługa. Pokoje wymagają remontu i umycia okien :/
Basen czynny kilka godzin dziennie - jeszcze w piątek nie można było uzyskać informacji, o której godzinie czynny jest w sobotę, ponieważ "nie można się dodzwonić do szefa" (podejście w stylu PRL :P ).
W pokojach zimno mimo rozkręconego grzejnika.
W opisie na wszystkich stronach i nawet na drzwiach w strefie wellness - sauna sucha i mokra, niestety sauny mokrej nie ma i nie było :/

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, ilciaB
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym ośrodku. Pokój Premium bardzo czysty, komfortowy. Łóżka bardzo wygodne. Śniadania smaczne i urozmaicone.
Basen i kompleks sportowy super. Na pewno jeszcze odwiedzimy ten ośrodek. Polecam wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój Premium bardzo Ok
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Mariola1508
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Udogodnienia wg mnie na 4 plus
Stolowka dobra jako lokal przestronna milo dla oka i wygodnaBasen,jacuzzi super
winda nowa dziala .korytarze przestronne i czyste
widoki z okna i balkonu piekne.zielen wokol
tylko segment po prawej stronie od glownego wejscia widok mniej komfortowy
bo zaslaniasciana segmentu hotelu,ktory jest wysuniety po stronielewej
mielismypokoj 319 niepolecam bo z jednej strony widok to sciana wielka
lazienka bardzo mala.
jedzenie ogolnie dobre dla dzieci slabiej nie ma wyboru
Moglyby byc jakiesnalesniki,bo samo mleko i platki to troche malo.

Pobyt udany, basen ,jacuzzi super i jeszcze raz super,ping pong,sala sportowa
przestronna.widok z okien hotelu piekny na szczyt gorski,obejscie hotelu
zadbane,pieknie zielono,do cwiczen na zewnatrz sprzet nowy'hotel w srodku
przestronny dot.klatek schodowych i korytarzy,winda nowa dziala
Jesli chodzi o sniadania dla dzieci to maly wybor przydaloby sie cos zmienic
w tym temacie/mleko i platki/to troche za malo/byl dzem miod nie wszystkie
dzieci to lubia,mogly by byc jakies nalesniki z dzemem lub serem
Dla starszych wybor w miare dobry niemozna narzekac
obsluga ogolnie dobra
Jesli chodzi o pokoje tometrazowomale
my mielismy 2 ,lazienka mala pokoj nr319 320

Dziękujemy, annabar55