“Nie idźcie tam beznadzieja ”
Maciejowka — recenzja

Maciejowka
Nr 30 wśród 34 Restauracje (Szczyrk)
Zrecenzowano 19 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa w porządku reszta do kitu.
Zamówiłem golonkę i jedyne co było dobre to chrzan. Golonka peklowana w solance i sucha jak wiór, skórka nie jadalna. Jak można podawać podgrzewane 100 razy mięso, a ceny jak w dobrej kuchni. Mimo ze karta (menu) krótka i prosto to i tak klientów mają za g_wno.

Nigdy więcej!!!

Dziękujemy, niemiard

Zrecenzowano 10 kwietnia 2018

Jak w tytule recenzji. Samo miejsce bardzo fajne. Wystrój też mi się podobał. No ale jedzenie to już inna bajka. Małe porcje i do tego niezbyt smaczne. No i obsługa, jak to w Szczyrku............na duży minus.

Dziękujemy, Dominika W
Zrecenzowano 25 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko bez smaku... Jak na takie słabe jedzenie bardzo drogo....Kwaśnica jak kapuśnia.Słaby wybór herbat

Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w trójkę każdy zamówił coś innego więc kilka potraw widziałem.
Duże porcje raczej smaczne.
Pizza też duża i smaczna.

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i całkiem duże porcje. Fajny lokal, klimatyczny, góralski. Ceny mogłyby być trochę niższe. Zachwyciły mnie duże okna na każdej ścianie z widokiem na góry.

Dziękujemy, Caroline S

Maciejowka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Maciejowka? Podziel się wrażeniami!