“Pysznie”
Green Pub Sjesta — recenzja

Green Pub Sjesta
Nr 5 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opis: Restauracja funkcjonuje od 1999r Serwujemy kuchnie :Meksykanska,Polska,Włoska. Nasze menu jest roznorodne i każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.Dla dzieci specjalne menu Restauracja jest dostosowana do rodzin z małymi dziećmi. Najważniejsze wydarzenia sportowe mogą Państwo u nas obejzec na zywo. Zapraszamy a o tym jak smacznie gotujemy przekonaja sie Panstwo na miejscu.
Zrecenzowano 3 września 2019

Zawsze smacznie ! Bardzo dobre jedzenie w przystępnych cenach , klimat ok , duży wybór dań, spory parking wiec nie ma problemu z parkowaniem .

Dziękujemy, Jusgol

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia meksykańska bardzo smaczna, pizza również dobra. Miła obsługa, a ponad to posiłki dostalismy bardzo szybko. Miejsce warte odwiedzenia :)

1  Dziękujemy, 37martynaw
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra i przyjemna. Kuchnia meksykańska, włoska i polską. Całkiem normalne dobre jedzenie. Parking obok i duży taras na zewnątrz.

Dziękujemy, tomk123
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielokrotnie korzystałem z usług gastronomicznych, nigdy nie byłem zawiedziony. Kuchnia zróżnicowana i smaczna. Wystrój elegancki. Obsługa bez zarzutu
Polecam

1  Dziękujemy, sebek_1989
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni dobrymi ocenami postanowiliśmy wybrać się na kolacje. Jedzenie które zamówiliśmy było po prostu niesmaczne.
Oceny w necie nieadekwatne to tego co zastalismy.

Dziękujemy, 677macieka

Green Pub Sjesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Green Pub Sjesta? Podziel się wrażeniami!