“Jedzenie ”
Gościniec Salmopolski — recenzja

Gościniec Salmopolski
Nr 4 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wysminite jedzenie godne polecenia. Wszystko świeże. Smaczne i dużo ceny bardzo rozsądne i sympatyczna obsługa. Polecam

Dziękujemy, agnies2017

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Nie wiem jak to jest, że gościniec cieszy się tak dobrymi opiniami. Byliśmy na obiedzie w 8 osób i poza jednym dzieckiem, które zjadło rosół, wszyscy wylądowaliśmy w hotelu z rewolucją żołądkową. Absolutnie wszyscy. Ponadto na uwagę zasługują ceny. Trochę za drogo. Obiad dla 8 osób, jednodaniowy, bez alkoholu w tym dla jednego dziecka tylko rosół za 400pln to lekka przesada.

1  Dziękujemy, Jan_z_Czarnolasu
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Wyśmienity pstrąg, cudowne naleśniki z serem, miła obsługa nie mówiąc już o poczęstunku dla dorosłych. Pieknie położone miejsce pośród gór.

Dziękujemy, IrenaR53
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Bez "fajerwerków". Miła atmosfera, sympatyczna obsługa i poprawne, smaczne jedzenie. Warto opuścić ścisłe centrum szczyrku :)

Dziękujemy, Grzegorz G
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w opisie ma miejsce przyjazne dla wegetarian, niestety naleśniki z serem i oscypek w karcie to wszystko w tym względzie. Pstrągi dobre ale cena nie jest mała.Generanie w dobre jedzenie ale obsługa prosząca o wpłaty gotówką bo zbierana jest na wypłaty dla pracowników słaba

1  Dziękujemy, Wisienki

Gościniec Salmopolski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gościniec Salmopolski? Podziel się wrażeniami!