Szczyrk

“Jedzenie”
Gospoda Polska — recenzja

Gospoda Polska
Nr 19 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety dania które my jedliśmy nie były świeże. W sensie robione na zamówienie. Pierogi ziemniaki bardzo mocno obsmazone by zabić dzień wczorajszy smakowo nasze dania na dostateczny. Wizyta na dwa razy pierwszy i ostatni. Nie polecam.

Dziękujemy, agnies2017

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Miałam przyjemność zjeść w tej restauracji obiad z chłopakiem. Przywitał nas bardzo uprzejmy Pan Kelner, służył również pomocą przy wyborze dań. Zamówione przeze mnie placki ziemniaczane z gulaszem były przepyszne. Porcja bardzo duża (stosunek wielkości i jakości dania do ceny jak najbardziej na plus), zarówno placki, jak i sos świetnie doprawione, a mięsko było kruche i chude <3 Naprawdę polecam. Chłopak zamówił żeberka z kapustą zasmażaną i pieczonymi ziemniakami. Żeberka niestety zbyt suche, ale kapusta byłą smaczna i dobrze doprawiona- całe danie po prostu poprawne.

1  Dziękujemy, LoveJedzonko
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jedzenia nie mogę ocenić, ponieważ czas oczekiwania na posiłek około jednej godziny, wiec ostatecznie zrezygnowaliśmy.Ale generalnie bardzo złe wrażenie zrobiła na nas Pani kelnerka i jej niechęć do klienta, dlatego nie polecam.

Dziękujemy, Alilka1
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety potwierdzam bardzo średnią obsługę, tłumu nie było, a za bardzo nikt na nas nie zwrócił uwagi. Pani kelnerka naburmuszona, zwyczajnie niemiła. Jedzenie też bardzo przeciętne, mięso przesuszone i słabo doprawione, smaczne ziemniaki, za to porcje bardzo duże. Ciekawy, klimatyczny wystrój, ale to zdecydowanie za mało.

Dziękujemy, Qulcia
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Jedlismy w czasie festiwalu golonek.Jedzenie bylo wysmienite.Wybrany deser-szarlotka rewelacyjny smak i porcja na dwie osoby.Calkowita rewelacja.Polecam

Dziękujemy, Misiuniu-Wolfsburg

Gospoda Polska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Polska? Podziel się wrażeniami!