“Ferie w Krupówka Top”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Krupówka Top Mountain Resort & Style
Miejsce nr 3 wśród 42 kwater specjalnych w Szczyrku
Zrecenzowano 12 lutego 2017

Właśnie wczoraj zakończyliśmy swój pobyt w KTMR&S.Byliśmy tam 7 nocy.Zajmowaliśmy apartament złoty w którym nic nie brakowało.Pokój urządzony z gustem, kominek, aneks kuchenny kompletnie wyposażony,,łazienka czysta elegancka.Obsługa bardzo miła, zawsze pomocna .Do miasta jeździliśmy taksówką, nie było najmniejszego problemu żeby dojechała po nas czy nas odwiozła.Z czystym sumieniem mogę polecić ten obiekt do którego na pewno wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokojów: Byliśmy na parterze i nie mieliśmy z tego powodu żadnych problemów.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Karolina L

Zrecenzowano 7 lutego 2017

Stylowy hotelik bardzo ładnie urządzony. Ciepło i czysto w środku. Obsługa bardzo życzliwa i miła pomagała nam zamówić taksówkę . Rewelacyjne pyszne śniadania oraz bufetowe kolacje. Mieliśmy do wyboru kilka dań, napoje, bufet z kawą i herbatą. Kuchnia naprawdę super . Ceny też nas pozytywnie zaskoczyły w tak wysokim standardzie. Miejsce przepiękne i warte częstych powrotów. Naprawdę było nam żal wyjeżdżać .

• Data pobytu: styczniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, biniasrafal100
Zrecenzowano 4 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko oceniamy pozytywnie !!!!
Przepiękny widok z okna !!!!
Pokój urządzony z gustem - połączenie drewna z naturalnym kamieniem.
W pokoju było bardzo ciepło i czysto.
Łazienka - brak prysznica, jest wanna.
Obsługa zawsze pomocna i dyspozycyjna.
Serdecznie polecamy !!!!

Data pobytu: lutym 2017, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano 23 stycznia 2017

Krupowke odwiedzilismy juz drugi raz, piewszy nasz pobyt byl latem zeszlego roku. Tym razem tez byl to baaaaardzo udany urlop. Dbalosc gospodarzy o gosci na najwyzszym poziomie i to wlsnie dlatego ten obiekt stal sie nasza stala baza wypadowa w beskidy. Dziekujemy i pozdrawiamy

• Data pobytu: styczniu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, ZuzannaWie
Zrecenzowano 22 stycznia 2017

Obiekt rewelacyjnie położony widokowo, przepiękna architektura, zielone otoczenie parku krajobrazowego,
Apartament Prowansja w którym byliśmy był przepiękny, bardzo czysty, pachnący nowością, przestronny o standardzie daleko wyższym niż spotykanym w wielu gwiazdkowych hotelach.
Opis i zdjęcia ze strony nie oddają faktycznie tego co ten wyjątkowy obiekt oferuje . My byliśmy zachwyceni po przyjeździe.
Dodatkową atrakcją był kominek przy którym spędziliśmy niezapomniane romantyczne wieczory.
Na zamówienie personel przynosi drewno i rozpałkę do apartamentu oraz także pomaga rozpalać.
Śniadania były zawsze świeże, smaczne i urozmaicone, w cenie 35 zł mieliśmy i dania gorące i bufet kawa i herbata i bufet zimnych płyt.
Kucharz osobiście doglądał czy gościom nic nie brakuje.
Personel pomocny i życzliwy był cały czas pod ręką, gość ma tu zapewniony kontakt telefoniczny bez konieczności fatygi z apartamentu.
Serdecznie dziękujemy za ten najprzyjemniejszy komfortowy pobyt !
Już teraz planujemy powrót tutaj latem! Do zobaczenia !

Wskazówka dotycząca pokojów: Mam najbardziej przypadł do gustu apartament Prowansja z kominkiem
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: styczniu 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Wojtek B
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Szczyrk)
w odległości 3,2 km
Dom Gościnny Karolinka
Nr 2 z 45 w lokalizacji Szczyrk
Liczba recenzji: 45
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Krupówka Top Mountain Resort & Style? Podziel się wrażeniami!

Krupówka Top Mountain Resort & Style — dodatkowe informacje

Adres: ul. Poziomkowa 27a, Szczyrk 43-370, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Szczyrk
Udogodnienia:
Bar/salon Bezpłatny parking Wnęka kuchenna Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Hotel przy stoku Apartamenty
Styl hotelu:
Miejsce nr 3 wśród 42 kwater specjalnych w Szczyrku
Zakres cen: 244 zł–1 236 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Liczba pokoi: 8
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
KRUPOWKA TOP MOUNTAIN RESORT & STYLE zaprasza na stylowy wypoczynek w górach. Kameralne i przepiękne miejsce w bardzo wysokim standardzie zapewnia wymarzony wypoczynek w pełnym piękna otoczeniu Parku Krajobrazowego. Wszystkie apartamenty posiadają kominek, balkony / tarasy widokowe. Dogodna bliska lokalizacja zaledwie kilka minut jazdy od centrum Szczyrku. W odległości 600 m od naszego Resortu znajduje się Ośrodek Sportów Zimowych BESKID SPORT ARENA z najszybszą koleją w Beskidach na 6 osób, 4 wyciągi narciarskie, strefa dziecka, szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu. Ośrodek zapewnia rozrywkę przez cały rok. ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Krupówka Top Mountain Resort & Style. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?