Zrecenzowano: 7 lutego 2017

Stylowy hotelik bardzo ładnie urządzony. Ciepło i czysto w środku. Obsługa bardzo życzliwa i miła pomagała nam zamówić taksówkę . Rewelacyjne pyszne śniadania oraz bufetowe kolacje. Mieliśmy do wyboru kilka dań, napoje, bufet z kawą i herbatą. Kuchnia naprawdę super . Ceny też nas pozytywnie zaskoczyły w tak wysokim standardzie. Miejsce przepiękne i warte częstych powrotów. Naprawdę było nam żal wyjeżdżać .

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, biniasrafal100
Zrecenzowano: 4 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko oceniamy pozytywnie !!!!
Przepiękny widok z okna !!!!
Pokój urządzony z gustem - połączenie drewna z naturalnym kamieniem.
W pokoju było bardzo ciepło i czysto.
Łazienka - brak prysznica, jest wanna.
Obsługa zawsze pomocna i dyspozycyjna.
Serdecznie polecamy !!!!

Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Joanna R
Zrecenzowano: 23 stycznia 2017

Krupowke odwiedzilismy juz drugi raz, piewszy nasz pobyt byl latem zeszlego roku. Tym razem tez byl to baaaaardzo udany urlop. Dbalosc gospodarzy o gosci na najwyzszym poziomie i to wlsnie dlatego ten obiekt stal sie nasza stala baza wypadowa w beskidy. Dziekujemy i pozdrawiamy

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, ZuzannaWie
Zrecenzowano: 22 stycznia 2017

Obiekt rewelacyjnie położony widokowo, przepiękna architektura, zielone otoczenie parku krajobrazowego,
Apartament Prowansja w którym byliśmy był przepiękny, bardzo czysty, pachnący nowością, przestronny o standardzie daleko wyższym niż spotykanym w wielu gwiazdkowych hotelach.
Opis i zdjęcia ze strony nie oddają faktycznie tego co ten wyjątkowy obiekt oferuje . My byliśmy zachwyceni po przyjeździe.
Dodatkową atrakcją był kominek przy którym spędziliśmy niezapomniane romantyczne wieczory.
Na zamówienie personel przynosi drewno i rozpałkę do apartamentu oraz także pomaga rozpalać.
Śniadania były zawsze świeże, smaczne i urozmaicone, w cenie 35 zł mieliśmy i dania gorące i bufet kawa i herbata i bufet zimnych płyt.
Kucharz osobiście doglądał czy gościom nic nie brakuje.
Personel pomocny i życzliwy był cały czas pod ręką, gość ma tu zapewniony kontakt telefoniczny bez konieczności fatygi z apartamentu.
Serdecznie dziękujemy za ten najprzyjemniejszy komfortowy pobyt !
Już teraz planujemy powrót tutaj latem! Do zobaczenia !

Wskazówka dotycząca pokojów: Mam najbardziej przypadł do gustu apartament Prowansja z kominkiem
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Wojtek B
Zrecenzowano: 5 października 2016 z urządzeń przenośnych

Wydaje mi się że jest to jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku w Beskidzie Śląskim. Oczywiście dla ludzi którzy cenią sobie spokój, miłą i profesjonalną obsługę, czystość, oraz zawsze świeże i pyszne jedzenie. Natomiast dla innych,którzy mają inne priorytety na pewno nie będzie problemu z znalezieniem w Szczyrku zatłoczonego hotelu z mrożonym jedzeniem:)
Miejsce to oferuje duże przestronne i komfortowe apartamenty oraz osobny domek.
Wszystko na najwyższym poziomie, a ludzie przyjaźni, mili , uprzejmi , cały czas oferujący pomoc turyście.
Śniadania były pyszne i świeże.
Obiekt godny polecenia.
Życzę Właścicielom wytrwałości i wielu turystów którzy docenią to miejsce.
Do zobaczenia

Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną