Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Hotel Klimczok. Super miejsce na odpoczynek z dziećmi. Codzienne atrakcje dla maluchów,a dla starszych Spa i baseny, mega pyszne jedzenie oraz miła obsługa hotelowa. Naprawdę warto udać się w to miejsce.

Dziękujemy, Emilia R
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Bez szału
Klimczok Hotel Resort & SPA — recenzja
Zrecenzowano dzisiaj
Zacznę od plusów:
1. Miła i bardzo pomocna obsługa, każda sprawa załatwiona sprawnie, bez zbędnego szumu. Nieważne, czy dotyczyło to pokoju (uśmiechnięta pokojowa pojawiła się w minutę) czy "wypadku" w restauracji (kelner uspokoił synka, że nic się nie stało i wszystko posprzątał w sekundę po zdarzeniu) czy spraw w recepcji.
2. Smaczne i urozmaicone posiłki w restauracji: śniadania i obiadokolacje. Wybór dań wegetariańskich niewielki, ale nie było dramatu. Wegańskich właściwie brak (poza świeżymi warzywami i owocami czy pieczywem). Fajne menu dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie. Widać, że szef kuchni się stara i potrafi gotować. Np. śniadania to coś więcej niż tylko jajecznica i kiełbaski. Chociaż do "Primavery" w Jastrzębiej Górze jeszcze daleko.
3. Sala zabaw dla dzieci: atrakcyjna i czysta. W weekendy zbyt mała na tę ilość gości.
4. Plac zabaw.
5. Przemiły gest: szarlotka z lodami i świeczką dla naszego najstarszego synka z okazji jego urodzin. Dziękujemy!
6. Widok z okna i położenie w zacisznej okolicy.
7. Czajnik i zestaw do kawy/herbaty w pokoju.
8. Basen z możliwością wypłynięcia na zewnątrz.
9. Zupa w południe dla dzieci.

Minusy:
1. Wystrój hotelu: kilometry korytarzy, jedna winda (oczekiwanie na nią trwało baaardzo długo; pokój na 6. piętrze z dwulatkiem jest trudny do osiągnięcia bez windy). De gustibus... ALE złote balustrady, ciemnozielone wykładziny to mogło się podobać w czasach "Dynastii" czy początkach "Mody na sukces".
2. Pokój: nasz to niby standard lux, bo niedawno odnowiony i z klimą. Dla 5 osób dość mały, pościel mieliśmy dla osób 3 (że niby dzieci do 5. roku życia gratis, ale u nas było tylko jedno gratisowe dziecko). Balkon BEZ mebli. Mokrych rzeczy po basenie, ręczników łazienkowych nie ma kompletnie gdzie suszyć - brak kaloryfera-suszarki w łazience, brak suszarki na balkonie. Zimą to musi być dramat (rzeczy po nartach/sankach +po basenie+po kąpieli pod prysznicem). Lodówka-mini bar nie chłodzi. W życiu nie spałam na tak twardym i niewygodnym materacu.
3. Czystość pokoju: przesuwaliśmy łóżka, żeby było więcej przestrzeni, a pod łóżkami sporo "pamiątek" po poprzednich gościach: paluszki, ciasteczka, papierki.
4. "Termy". Nazwa obiecuje ciepłą wodę. Szału nie ma - woda jak w każdym hotelu, ok. 25 stopni. Przez 3 dni pobytu jedyna atrakcja brodzika tzw. grzybek była wyłączona. Włączono ją na naszą prośbę, trzeciego dnia. Basen jest maleńki jak na taki hotel. W weekendy jest w nim ciasno. Przy saunach brak bali do schładzania się.
5. "Kolacja góralska" - kolacja biesiadna w Karczmie. Nikt niczego nie obiecywał, to tylko nasze wyobrażenia. ALE po kolacji w restauracji spodziewaliśmy się w Karczmie czegoś naprawdę WOW. Było jak w zwykłej przydrożnej karczmie w okolicy. Jedna pani serwowała grillowaną kiełbasę, karczek i chyba drób oraz oscypki. Poza tym kwaśnica, pstrąg i kiełbasa. Oraz możliwość upieczenia kiełbasy na ognisku. Dla wegetarian: dramat. Muzyka w tle: Modern Talking i disco lat 90tych (sic!). Już nie mówię, że liczyliśmy przy takiej cenie za pobyt i w takim hotelu (to pakiet wakacyjny) kapeli góralskiej na żywo i fajnego klimatu, ale chociaż góralskie przyśpiewki z płyty by się przydały. Ja inaczej rozumiem "kolację biesiadną".
6. Animacje i pakietowe atrakcje. To, co hotel obiecuje na stronie to jedno. Co jest naprawdę, to drugie. Oczywiście, że hotel ma prawo do zmiany programu itp. itd. No ale jakaś przyzwoitość wymaga aktualizacji na stronie. Tak więc animacje były tylko raz dziennie, w porze kolacji najczesciej (18:00- 20:00), w ciągu 8 dni nie przewidziano obiecywanych na stronie: Poranków na wesoło, Podróży do krainy bajki, Akademii kulinarnej czy seansów filmów dla dzieci. Lodowe happy hour (o 20:00 - sic!) odbywa się tylko dwa razy w tygodniu. Mini disco to tez nie dyskoteka dla dzieci, zadne tam tance, tylko zajecia z paniami: trochę w koleczku na siedzaco, trochę na stojąco.

Podsumowując: hotel nie jest zły, obsługa przemiła, nasze dzieci bardzo zadowolone. Jednak cena jak na to, co jest oferowane zbyt wysoka. Hotel nie zasługuje na 4*.

Dziękujemy, ziuziek
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel jest położony w pięknym miejscu, z dala od centrum, co sprawia, że można odpocząć od hałasu i spalin. Wokół piękne widoki i las. Duży wybór pokoi, wszystkie z balkonem, wygodną łazienką. Bardzo czystko, ładnie i przestronnie. Przemiła obsługa. Pyszne jedzenie w formie szwedzkiego stołu, możliwość zamówienia specjalnych posiłków z menu dziecięcego bez dodatkowych opłat w ciągu 3 min (rosół, pomidorowa, nuggety, frytki, naleśniki). W sferze spa różne atrakcje dla dorosłych i dzieci, wir wodny, jacuzzi wewnątrz i na zewnątrz, baseny, dla dzieci również. Bogaty program zajęć dla dzieci organizowanych codziennie plus bawialnie, kino itd.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, MajaTmaja
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Rewelacyjne miejsce na wypoczynek z dziećmi!!! Bardzo miła obsługa - jak zawsze. Jedzenie bardzo dobre ( duży wybór ) każdy znajdzie coś dla siebie. Pokoje bardzo ładne, czyste, sprzątane codziennie. To już mój piąty pobyt w Hotelu i wiem że na 100% wrócę w to miejsce. Polecam!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Byłem już w różnych pokojach i wszystkie są OK.
Dziękujemy, 6-tec
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Obsługa na piątkę, bardzo dobre jedzenie, przestronne pokoje, SPA bardzo fajne, normalny czas wymeldowania- do 12, a czas śniadania do 11! Cenowo bardzo przyzwoicie, jak za taki wysoki standard. Zdecydowanie polecamy!

Dziękujemy, classic911pl