“Jedzenie”
Stara Karczma — recenzja

Stara Karczma
Nr 10 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta na jeden raz. Niedziela A mimo wszystko dania nie z tej niedzieli. Nie polecam. Smak też wiele do życzenia. Jedyne co nam smakowało to kiszone ogórki.

Dziękujemy, agnies2017

Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje, ceny przystępne i miła obsługa. Jak najbardziej polecam i ciężko mi się zgodzić z niektórymi negatywnymi opiniami.

Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Grupa 10 osobowa, obsługa kelnerska zbyła nas w niemiły, niegrzeczny i arogancji sposób (Już po zaproszeniu do stolikow).
NIE POLECAM!

1  Dziękujemy, sebek_1989
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne dania kuchni polskiej. Przemiła obsługa , a klimatu dopełnia grająca na żywo kapela góralska. To miejsce spodoba się tym, którzy lubią nasze swojskie klimaty i smaki .

Dziękujemy, ewamA9220IS
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Nic nie zamówiliśmy ponieważ kelner nie miał czasu odpowiedzieć na pytanie. Gdy pytaliśmy jakie ciasto poleca odesłał nas do karty bo ON MUSI IŚĆ DO NASTĘPNEGO STOLIKA

Dziękujemy, MarzenaIwona

Stara Karczma — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Stara Karczma? Podziel się wrażeniami!