Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając opinie innych mieliśmy małe obawy co do przyjazdy do tego hotelu. Na miejscu zostaliśmy miła obsługę i na dzień dobry w recepcji jak również w restauracji.Sniadania bardzo smaczne i bogate menu, obiadokolacje ,które były serwowane również bardzo dobre codziennie coś innego zupa +drugie danie.Panie sprzątające codziennie pokoje ,bardzo uprzejme i pomocne w każdej sytuacji.Czytajac opinie innych nie wiem jaki był problem z tym uporczywym zapachem oleju bo my byliśmy cały tydzień i nic nie było czuć w pokojach.Polecamy z czystym sumieniem ten pensjonat, dzieci bawiły się świetnie w okolicach bardzo dużo atrakcji ,które chętnie Pani w recepcji nam podała i wyjaśniła jak dojechać.Na pewno tu jeszcze wrócimy i to nie bawem bo już jesienią.

Dziękujemy, Resort64161030257
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Daję jedną gwiazdkę bo żadnej dać nie można. Dostaliśmy pokój na 3 piętrze. Pokój w miarę czysty - chociaż po przesunięciu łóżka ( chcieliśmy mieć łóżka blisko siebie) znaleźliśmy bilet na Czantorię z przed tygodnia... Hmm...
Śniadanie w formie szwedzkiego stołu - w jajecznicy duże kawałki skorupek - po zwróceniu uwagi Pani na recepcji - odpowiedź NIEMOŻLIWE! - nawet słowa, że zwróci uwagę na kuchni. No i najważniejsze - Smród frytury i smażonych ryb - nie do zniesienia. Śmierdziało wszystko , mieliśmy wrażenie po wyjściu z hotelu, że cały czas śmierdzimy fryturą. Mimo, że mieliśmy być tam tydzień wytrzymaliśmy jedną noc!!! Nie da się spać w takim smrodzie nawet przy otwartym oknie. Oczywiście Panie na recepcji stwierdziły, że nikt nigdy nie zgłaszał problemów z powodu brzydkiego zapachu... ciekawe bo widać po odpowiedziach na niektóre komentarze, że czytają opinie na tej stronie a moja o smrodzie frytury nie jest pierwsza... pewnie przeoczyły te negatywne .

Dziękujemy, brew1973
Zrecenzowano: 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Barrdzo ładne i wygodne pokoje. Prznestronne. Milo sie w nich przebywalo. W pokojach 3-4 os na plus TV na obrotowym wysiegniku. Kto oglada to sobie przekreca na swoją stronę. Wygodne w nocy. Obsługa miła. Z chęcią bysmy tu przyjechali raz jeszcze ale niestety ... zapach a właściwie całodzienny smród spalonego oleju ze smażenia nie do zniesienia. Nie dało się otworzyc okna a i tak okropny zapach wchodzil do pokoju np. Na korytarzu az do 3 piętra zapach nie do usunięcia i nie do zniesienia. Nie dalo sie wietrzyć pokoju bo z kazdej strony atakowal zapach. W nocy tez. Naprawde tylko to pamietamy z pobytu.... ubrania i wlosy caly czas pachnialy olejem. Jedlismy lody a tak jakbysmy jedli frytki. Z tego względu mimo rabatu dla mieszkanca hotelu zrezygnowalismy z jadania tam obiadow czy kolacji bo nie czulismy nic innego jak spalony olej. I odbierało to chęc smakowania czegokolwiek. Śniadania ok- poprawne - talerz wedlin ( raz byl jakis nie do przyjecia wyrob wedlinopodobny sprasowany) talerz zoltego sera, twaróg, pomidory, ogórki i malosolne. Jajecznica, parowki na cieplo. Pani na recpecji czy obsluga w barzę niezwykle miła i okej i jesli pensjonat poradzi sobie kiedys z wentylacją kuchni i postawi na częstą wymianę oleju, w ktorym przygotowuje posilki- przyjedziemy tu ponownie. Jakkolwiek na najblizszy jesienny pobyt pazdziernikowy zarezerwowalismy juz inny pensjonat bo ... zapach w hotelu i swieze powietrze ma jednak duże znaczenie.

Dziękujemy, Piotrek M
Zrecenzowano: 3 kwietnia 2019

Dobry hotel za rozsądną cenę; wspaniałe jedzenie i jeszcze wspanialsza obsługa; dania smaczne i urozmaicone; bardzo dobra lokalizacja; dużo atrakcji w hotelu i w najbliższej okolicy.Czułem się tam naprawdę dobrze; Dobra robota-bardzo dziękuję.”

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, madex123
Zrecenzowano: 19 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na krótki wypad ze znajomymi, ładne, czyste i przestronne pokoje a przede wszystkim- jedzenie, pierogi własnej roboty to uczta dla podniebienia, potem poprawka plackami ziemniacznymi z blachy i szaleństwo w klubie nocnym nie dalej jak pod podłogą restauracji, jak dla nas - nic więcej nie trzeba

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Julita G