“5+”
Alpin Restauracja — recenzja

Alpin Restauracja
Nr 21 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Opis: Wyjątkowy smak i aromat to esencja dobrej restauracji. Dlatego stawiamy na jakość, świeżość oraz lokalnych dostawców. Dodatkowo połączenie nowoczesności z tradycją sprawia, że nasza kuchnia zabierze cię w kulinarną podróż i pozwoli odkryć nieznane dotąd smaki Dla naszej kuchni warto wracać…

Kolejny raz w Restauracji Alpin i kolejny raz na 5+. Przegrzebki palce lizać. Obsługa bardzo miła. Polecam i wracamy do Was przy najbliższej okazji. Pozdrawiam!

Dziękujemy, m_maggdaa

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecamy gorąco!
Zostaliśmy zauważeni już od samego wejścia do hotelu, kelner zaprowadził nas do stolika. Bardzo przytulne i piękne miejsce ;)
Jak otrzymaliśmy swoje zamówienie, zakochaliśmy się po uszy!
Kucharz z pewnością kocha swoją pracę, a deser nic dodać, nic ująć.
Z pewnością do Was wrócimy <3

Dziękujemy, halinawrona90
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Bardzo dobry makaron z krewetkami i kwaśnica. Miła niespodzianka na początek - bardzo smaczna wędzona kaczka - poczęstunek od szefa.
Wystrój i obsługa - super. Na pewno wrócimy!

Dziękujemy, Marcelina P
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna, nowoczesna kuchnia. Każdy składnik idealnie ze sobą pasuje. Łosoś z grilla w zestawieniu z ciemnym makaronem obłędny. Polecam i niebawem wracamy do Restauracji Alpin :)

Dziękujemy, m_maggdaa
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Polecam . Super restauracja . Bardzo dobre jedzenie . W super cenie . Bardzo klimatyczna restauracja .

Dziękujemy, Dariusz C

Alpin Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Alpin Restauracja? Podziel się wrażeniami!