“Polecam”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Swojskie Jadło
Nr 22 wśród 34 Restauracje (Szczyrk)
Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Danie dnia bardzo dobre. Solidna, duża porcja. Podane bardzo szybko. Minusem jest brak możliwości płacenia kartą.

Dziękujemy, Małgorzata K

Zrecenzowano 7 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Szału nie ma nie lubię wychodzić głodny z restauracji pokrojone chyba z dwaj małe ziemniaki mięso pieczeń twarda tylko kapusta kiszona była Ok jak za 25 zł to migli by dołożyć chc trochę więcej ziemniaków a nie tak bidować i z tego powodu nie zamówiliśmy już nic więcej i napiwku tez nie było bo niby za co nie polecam

Dziękujemy, Paweł W
Zrecenzowano 7 lutego 2018

Miejsce całkiem przyjemne, udekorowane po gróalsku. Stolików nie wiele, ale obsługuje jedna Pani, więc to nawet lepiej. Ogólnie jedzenie typowo polskie. Pierogi, pyzy, kotlety, żeberka itp. Porcje duże i można się najeść. Ceny w granicach 20-30 zł (n.p. pyzy z mięsem - widać, że na miejscu robione 9 szt. 19,9). Pieorgi z jagodami naprawde pyszne. Ogólnie po polsku czyli dośc tłusto, aler czuć, że świeżo i robione na miejscu, więc warto. nie ma tez lipy typu dopłacanie za ketchup do frytek. Minus za brak mozliwości zapłacenia kartą (ale jak ktos nie ma kredytowej tylko zwykłą to bankomat jest obok). Na polskie (czy góralskie) jedzenie to tu chyba najbardziej w Szczyrku warto.

Dziękujemy, Stiszyn15
Zrecenzowano 2 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy zestaw dnia za cene ok 20 zl i jak za taki koszt nie było się do czego przeczepić(obiad jak na stołówce: mięso jakieś ziemniaki i warzywa) inne dania z karty np pierś z kurczaka to koszt ok 20 zl plus dodatki więc za zestaw wychodzi 30/35 zl a jak za jedzenie typowo stołówkowe to trochę przesada.
Żurek nie dobry, pływały w nim pieczarki, ziemniaki i kawałek folii.

Dziękujemy, Klaudia K
Zrecenzowano 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie przemiła Pani .
Golonka !!!! Mega !!!!!
Lepszej w życiu nie jadłem
Żurek pomidorowa dania flagowe !

Dziękujemy, Adam M

Swojskie Jadło — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Swojskie Jadło? Podziel się wrażeniami!