“NIEBANALNE MENU, ŚWIETNA OBSŁUGA - GORĄCO POLECAM ;)”
Markowa Destylarnia — recenzja

Markowa Destylarnia
Nr 2 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Opis: Markowa Destylarnia to Restauracja inna niż wszystkie; niepowtarzalna, wyjątkowa, regionalna! Koniecznie musisz tu być :) Jest Firmową Restauracją Wódek Regionalnych- tutaj będziesz miał okazję spróbować dowolnego trunku z bogatej oferty!

Jedzenie zawsze przepyszne, super obsługa, przystępne ceny. Zupy rewelacyjne w każdej odsłonie, gorąco polecamy :) Warto spróbować burgera i befsztyk tatarski. Desery - bajka :)

Dziękujemy, Madelaine1111

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nie wiem od czego zacząć ponieważ wszystko było idealne...Jedna z lepszych restauracji w jakim miałam zaszczyt gościć (było ich sporo) prezencja talerzy powala z nóg tak jak ich zjedzenie...wszystko dopracowane na tiptop! Obsługa bardzo pomocna i miła! Kto nie był musi spróbować i napewno nie wyjdzie rozczarowany. Dla mnie 10/10 ! Nie mogę się doczekać kiedy znów tu wrócę!

Dziękujemy, KarinWoj
Zrecenzowano 4 września 2019

Dania regionalne, smaczne, dobrze podane. Lokalne trunki smaczne w bardzo przyzwoitej cenie. Godne polecenia.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 584darekt
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry burger wołowy oraz szarpany ze świnki! Duży wybór lokalnych nalewek. Szybka dobra obsługa i bdb lokalizacja.

Dziękujemy, hottomasz
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko fajnie i poprawnie. Miła obsługa fajna atmosfera i dobre jedzonko. Krótka karta, ale na pewno znajdziecie coś dla siebie. Warto też spróbować degustacyjnej "narty"

Dziękujemy, tomk123

Markowa Destylarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Markowa Destylarnia? Podziel się wrażeniami!