“Obsługa na medal! Charyzma, dowcip! Polecam!”
Markowa Destylarnia — recenzja

Markowa Destylarnia
Nr 2 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Opis: Markowa Destylarnia to Restauracja inna niż wszystkie; niepowtarzalna, wyjątkowa, regionalna! Koniecznie musisz tu być :) Jest Firmową Restauracją Wódek Regionalnych- tutaj będziesz miał okazję spróbować dowolnego trunku z bogatej oferty!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam lokal. Można degustować, rozmaite regionalne trunki. Co ułatwi wybór przy zakupach. Świetna atmosfera, rewelacyjna obsługa. Będąc kolejny raz w Szczyrku zapewne odwiedzimy.

Dziękujemy, BoskaJakuboska

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, miła atmosfera, pięknie podane dania. Polecam bardzo w Szczyrku. Wizyta w sierpniu 2018

Dziękujemy, _ukaszw89
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super przywitanie, pyszne jedzonko, przemiła obsługa. Chętnie tu wrócę posmakować innych specjałów. Polecam!

Dziękujemy, edytkakuc
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Tak dobrych dań dawno nie jedliśmy, jedzenie w smaku idealnie wyważone,jeszcze tu wrócimy - Gorąco polecam!

Dziękujemy, DominikaW1023
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne, aczkolwiek do najtańszych restauracji nie należy. Dobre burgery, piwka tez niczego sobie...............

Dziękujemy, 721justynan

Markowa Destylarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Markowa Destylarnia? Podziel się wrażeniami!