Szczyrk

“Koszmarne jedzenie”
Aspen - Restauracja — recenzja

Aspen - Restauracja
Nr 32 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)

Dwie rodziny, zamówiliśmy : dla dzieciaków filety z kurczaka, ziemniaki z grilla (ponieważ z wody zabrakło), surówki, dorośli zamówili : kwaśnicę i żurek , nie były najgorsze, do tego półmisek mix mięs, schabowe jedne z ziemniakami z grilla i kapustą zasmażaną (zrezygnowaliśmy z kapuchy bo oczekawianie na nią trwało zbyt długo, nie dostaliśmy jej razem z mięsem), schabowy z pieczarkami i zasmażanym serem + zestaw surówek. Mięso z półmiska nie należało do najświeższych, nawet pies nie chciał się tego chwycić (a pies jest niewybredny zjada wszystko co świeże nawet arbuzy czy ogórki kiszone). Jednak najlepsze miało nadejść . Wyżej wymieniony schabowy z pieczarkami okazał się ...... filetem z kurczaka . Tak, filet z kurczaka a'la schabowy. Nieprawdopodobne. W całym tym chaosie szkoda miłej Pani co obsługiwała bo musiała przepraszać i świecić oczami za niekompetencję nie kucharza a swojego szefa, który oszczędza na klientach. Taki apel do właściciela - zamknijcie ten Aspen bo zatruwanie klienta po prostu się nie opłaca albo weź się Pan/Pani do roboty. Stanowczo nie polecam tym bardziej, że wtopiłem za obiad 150 zł. W załączniku zdjęcie jak to kucharskie arcydzieło pociechom smakowało

Dziękujemy, jakubludwin

Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa 2 stolików stanowi problem.kazdy uczestnik otrzymuje danie w innym czasie. Golonka twarda. Pani kelnerka zapytana o managera mówi ze nie ma ( podobno pracuje od niedawna). Później znajduje się pan w brudnej koszulce i zapytany o to czy jest managerem mówi ze może być. Grzecznie rozmawiam i wygłaszam swoje uwagi - bo niestety było ich za dużo aby pominąć. Pan rozmawia bardzo arogancko. Twierdzi ze uwagi są im niepotrzebne. Rozmowa z jego strony na zasadzie wyjdźcie stad. Do dania zamówione były ogórki. Danie podano bez ogórków wiec upomniałam się kilkukrotnie . Nie chciałam aby danie wystyglo wiec zaczęłam jeść . W momencie kiedy pozostał mi kawałek kotleta na talerzu kelnerka przyszła i powiedziała ze ogórków nie poda. Zrozumiałam ze było to raczej w trosce o klienta i rozumiem ze coś mogło się na kuchni zepsuć itp ale czemu taka informacja nie jest podana na początku. A szczytem było to jak na rachunku zobaczyłam nabita kwotę za golonkę którą oddałam bo nie była do zjedzenia a za którą niby miałam zapłacić. Właścicielu myśle ze powinieneś powiedzieć swoim pracownikom ze zbieranie opinii (i to również tych złych)od klientów jest czymś ważnym dla Ciebie bo pracując z klientami bazuje się na ich opinni. A tymczasem wszystkim polecam Omijajcie ASPEN szerokim łukiem.

Termin wizyty: luty 2019
4  Dziękujemy, Oikw
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystkie zamówione zupy były pyszne. Drugie dania smaczne i duże. Bardzo przyjemny wystrój , ciepło z dwustronnego kominka miłe ogrzewa gości.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, pawelj741
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie było zupełnie średnie. Nic nadzwyczaj dobrego ani nadzwyczaj złego. Taki standard restauracji w polskim kurorcie narciarskim. Obsługa bardzo nieprzyjemna. Kelnerka miała do bas pretensje że składamy zamówienia bo to kłopot :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, faluchustaczek
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W restauracji było mało klientów, co nie wróżyło nic dobrego. Żeczywiście. Chociaż żurek i męso było dobre, to pierogi były za ostre i za kwaśne. Nie polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Paweł M

Aspen - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Aspen - Restauracja? Podziel się wrażeniami!