Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Najpierw plusy. Śniadania, lokalizacja i to wszystko. Teraz pozostałe rzeczy. Pokoje nie sprzątane w ogóle. Panie, które mają to robić, poza wymianą ręczników absolutnie nie robią w nich nic. Pomijam, że nie uzupełniają rzeczy wchodzących w dobę hotelową... Ponadto brak "kontroli" nad gośćmi hotelowymi. Jeden z gości słaniał się na nogach upadając niemalże na każdym piętrze, stwarzając zagrożenie nie tylko dla siebie ale również dla pozostałych gości hotelowych. Recepcja nie reaguje w czasie tylko dopiero po interwencji. Absolutnie nie polecam. Cena nie jest adekwatna do obecnie świadczonego standardu. Takie dantejskie sceny nie powinny mieć miejsca w takim hotelu. Chyba, że hotel aspiruje do zmiany nazwy na pensjonat...

Dziękujemy, Jan_z_Czarnolasu
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu rezerwowalam przez booking.com miał być pokój 2 oś z dodatkowym łóżkiem- dostaliśmy malutki pokoik, który chyba wczesniej był jakimś składzikiem na ręczniki... niski parter, budynek B , pod oknami mieliśmy zaparkowane samochody tak, że kierowca widział cały pokój! Jak chcieliśmy się przebrać itp. To tylko przy zamkniętych zaslonach- nie było nawet rolet. Lodowka zawalona mini barem wręcz grzała zamiast chłodzic. Śniadania bardzo przeciętne. Na tle innych 4* hoteli to było nieporozumienie.

Dziękujemy, Justyna A
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Lokalizacja ok, szczególnie dla narciarzy. Wygląd zewnętrzny hotelu ma się nijak do wyglądu wewnątrz, na zewnątrz góralskie klimaty, wewnątrz marmury i czarne kafle ze srebrnymi cekinami. Śniadania dość monotonne, obiadokolocje - bardzo mały wybór, praktycznie zadnego, dwie zupy, dwa dania mięsne, ziemniaki lub frytki i tyle. Surowki to jakaś pomyłka, wyboru praktycznie brak, zazwyczaj jedna i ogoreczki małosolne do wyboru. Jednak obiady smaczne, a zupy przepyszne - jedyny plus. Jednak tak słabego wyboru w 4* hotelu nie sotkałam. Pokój ok, taki pod góralski chcieli podciagnąć, trochę im smutno wyszło, ale ujdzie. Z łazienki zalatuje stale szambem. Materace TRAGEDIA!!!, jeżeli ktoś ma problemy z kręgoslupem to uciekać! Kladziesz się na materac i dosłownie robisz kołyskę, jak na brzuchu to prawie odwrócony mostek. TRAGEDIA! Pokój zabaw dla dzieci malutki, mały basenik z kulkami, ewidentnie hotel nie jest nastawiony na rodziny z dziećmi. Imprezy, wesela, darcie się, śpiewy, dopingowanie w piciu i tak całą noc z apartamentu na samej górze. Obsługa nic z tym nie robi mimo próśb.
Nie wrocę do tego hotelu, kompletnie nie spełnił moich oczekiwań, a nieprzespane noce z powodu imprez i tragicznych materacy, odsypiałam w ciągu dnia na podłodze, takze za dużo nie zwiedziliśmy bo po prostu nie mieliśmy siły. Z wakacji wróciliśmy bardziej zaorani niż przed wyjazdem. Odradzam.

1  Dziękujemy, madamesadayakko
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznę od pozytywów. Bardzo dobra lokalizacja, śniadania oraz obsługa. Basen zewnętrzny w porządku. SPA to pomyłka. Niedziałające jacuzzi, bardzo drogie zabiegi. Pokoje jak w czasach PRL-u. Za taka cenę noclegu spodziewaliśmy się lepszych warunków. Niestety nie wrócimy do tego miejsca.

Dziękujemy, 586ulap
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Pokoje małe, z niezbyt ładnymi meblami. Okolica fantastyczna, obsługa i śniadania, rewelacyjne ! Gdyby nie rozczarowanie pokojami, byłoby 5+. Dostępny basen latem jest świetny ! Ceny zbyt wysokie do jakości pokoi i wreszcie hotel nie powinien nazywać SPA. Brak znizek za korzystanie z usług, a ceny w "SPA" są z kosmosu.

1  Dziękujemy, Orderby70