“Meta Hotel Szczyrk”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 46
“Meta Hotel Szczyrk”
Zrecenzowano: 19 marca 2013

Hotel położony genialnie tuż obok kolejki linowej. I co z tego, skoro trasy na Skrzycznem nieprzygotowane i lepiej pojechać na Czyrne Solisko. Hotel klimatyczny, pokoje sympatyczne, urządzone z gustem. Niestety nie zawsze sprzątane, czasem prysznic przejechany brudną ścierą, co było czuć nawet w pokoju. Jedzenie bardzo smaczne, zwłaszcza śniadania i kolacje. Obiady mniej i goście skarżyli się na małe porcje. Spa przyjemne ale czynne zbyt krótko. Obsługa niestety niekompetentna. Po pierwsze hotel ma jakiś problem z komunikacją pomiędzy marketingiem a kuchnią. Po drugie niektórzy kelnerzy byli po prostu niemili i zachowywali się jakby przyszli z łapanki. Po trzecie zbyt długie oczekiwanie na posiłki. Słowem potencjał hotel ma, ale musi popracować nad szczegółami i infrastrukturą.

• Pobyt: lutym 2013, wyjazd służbowy
1 Dziękujemy, miki70W
Napisz recenzję

162 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (31)
Data | Ranking
Tychy, Polska
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 podziękowanie
Zrecenzowano: 10 marca 2013

Spędziłam z Rodzinką ferie zimowe w hotelu Meta. Znależliśmy tu wszystko co nam było potrzebne , za oknem wyciąg krzesełkowy na Skrzyczne obok hotelu lodowisko , ski przedszkole gdzie nasze wnuki nauczyły się jeździć na nartach .Pokój bardzo ładny , czysty z balkonem ,przytulne SPA - polecam masaż świecą , wieczorem można posiedzieć w sali kominkowej,Restauracja serwuje dobre jedzenie. Miła i pomocna obsługa w Recepcji i Restauracji.

• Pobyt: lutym 2013, wyjazd z rodziną
1 Dziękujemy, Agata N
Bielsko-Biała, Polska
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
Zrecenzowano: 19 lutego 2013

Hotel położony tuż obok wyciągu, dzięki czemu mogłem odprężyć się po nudnym (bądź co bądź) szkoleniu. Hotel oferuje bezpłatną strefe SPA, jacuzi, i sauna.

Sala konferencyjna klimatyzowana

Sympatyczna obsługa. Smaczne jedzenie

Wskazówka dotycząca pokojów: najlepiej z widokiem
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: styczniu 2013, wyjazd służbowy
3 Dziękujemy, drakon85
Kamień
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
Zrecenzowano: 27 stycznia 2013

Byliśmy ze znajomymi w 6osób niedawno w hotelu meta i nie wspominamy go za dobrze
w pakiecie mieliśmy obiadokolacje

\pokoje ładne ale niestety materace na łóżkach wyglądały okropnie do tego straszny smród (chyba nigdy nie były czyszczone)
obsługa w restauracji jakaś taka dziwna, moim zdaniem niekompetentna, brudno na stolikach i na bufetach na których znajdowało się jedzenie, bemary z gorącymi posiłkami nie dogrzewały ich a co za tym idzie jedzenie stygło np. gdy jadłem jakieś mięso z danego bemara jak był przyniesiony na świeżo to było ok ale jak wziąłem z niego takie same mięso za kilka minut już było słabo ciepłe.
Recepcja ok.
jedzenie ok.
Obsługa restauracji marnie.
Zapomniałbym o tym że w naszej łazience strasznie śmierdziało z odpływów.
Generalnie nie jesteśmy zadowoleni z tego hotelu i na pewno nigdy tam nie wrócimy.
Jedyny chyba plus to lokalizacja i nic więcej.
Szczerze nie polecam.

• Pobyt: grudniu 2012, wyjazd ze znajomymi
8 Dziękujemy, Karolina G
Gdańsk, Polska
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 9
Zrecenzowano: 13 stycznia 2013

Pobyt Sylwestrowy 2012/2013 okazał się porażką... A zachęceni pakietem z zeszłego sezonu w ciemno zdecydowaliśmy się na pobyt w Meta Hotel. Niestety w ciągu roku hotel co prawda zyskał jedną gwiazdkę ale stracił znacznie na jakości... Bardzo słaba organizacja, nikt nic nie wie, problemy z obsługą (brak komunikacji między recepcją a restauracją), problemy z korzystaniem z sauny (brak ręczników, brak kluczyków do szafek), sylwester zorganizowany fatalnie (brak miejsca do tańczenia, zespół miał co chwila przerwę na posiłek, ciężko złapać kelnera aby cokolwiek zamówić, na stołach wyliczona ilości napojów), problemy z obiadokolacjami (zupy zimne, nieuzupełniane podgrzewacze, desery kończyły się po pół godziny a obsługa informowała gości "jak kuchna wyda to będą"). Szkoda, że to miejsce tak bardzo zmieniło się na minus...

• Pobyt: styczniu 2013, wyjazd we dwoje
9 Dziękujemy, Daria C
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Szczyrk — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 2.6 km
Liczba recenzji: 101
w odległości 13.6 km
SPA & Wellness Hotel Diament Ustron
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Meta? Podziel się wrażeniami!

Hotel Meta — dodatkowe informacje

Obiekt: Hotel Meta
Adres: ul. Skośna 4, Szczyrk 43-370, Polska
Numer telefonu:
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo śląskie > Szczyrk
Udogodnienia:
Wybór napojów Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatne śniadanie Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Hotel przy stoku Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 3 wśród 11 hoteli w Szczyrku
Rozpiętość cen (za noc): 317 zł–1 617 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Hotel Meta 4*
Liczba pokoi: 89
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Meta. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?