Szczyrk

“Pierogi z mięsem ”
Pierogarnia Bracka — recenzja

Pierogarnia Bracka
Nr 1 wśród 38 Restauracje (Szczyrk)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi super, jadłam z mięskiem i bardzo mi smakowały . Obsługa bardzo fajna. Wielki + za muzykę i kącik dla dziecka. Nasze było zachwycone.

Dziękujemy, edytkakuc

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem zachwytu tym miejscem. Pierogi nawet nie przeciętne. Mi nie smakowały. Pierogi z jagodami pływały w tłuszczu i wodzie. Po bokach trochę bitej śmietany. Ruskie nieco lepsze, ale też bez zachwytu. Nie można mieszać rodzajów pierogów w ramach jednej porcji. Na szczęście siedzieliśmy w ogródku i nie musieliśmy wdychać zapachu piwnicy. Na plus sprawna obsługa i dobre piwo.

Dziękujemy, nizin21
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi wyśmienite i zróżnicowane.
Minus za długi czas oczekiwania (pomimo wielu wolnych stolikow)
Polecam !

Dziękujemy, sebek_1989
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Niestety bardzo chciałabym napisać pozytywną recenzje ale nie mogę ponieważ to co było świetne zepsuło się. W ubiegłym roku 2018 byłam na wakacjach w Szczyrku i dane bylo mi skosztować pierogów w zwykły dzień a teraz otwarte jest tylko w weekendy. Nie polecam tego miejsca bo obejdzie ie się tylko smakiem ponieważ jeśli jest już otwarta to znaleźć miejsce wolne graniczy z cudem. Ale jest wiele innych miejsc w Szczyrku godnych polecenia. Z pierogarnia dajcie sobie już spokój.

Dziękujemy, IrenaR53
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przy wejściu zostaliśmy uprzedzenia o czekania do godziny.
Czekaliśmy 1 godzinę i 20 minut.
Wewnątrz czuć zapach wilgoci i grzyba.
Pierogi całkiem przeciętne. Grube ciasto, niedoprawiony farsz. Rozczarowanie.

4  Dziękujemy, 181ryszardk

Pierogarnia Bracka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szczyrk, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Bracka? Podziel się wrażeniami!