“Klimatycznie”
Herbaciarnia Marzenie — recenzja

Herbaciarnia Marzenie
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam odwiedzić. Jak w temacie.. klimat potęguje brzydka jesienna pogoda i wieczorna pora. Polecam wszystkim, tym bardziej i mniej zakochanym.

Dziękujemy, Dawsomer

Zrecenzowano 22 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Mega klimatyczne miejsce z pysznościami zarówno na słodko jaki i na wytrawnie i nie zapominam o pysznej kawie jaki i mega aromatycznej herbacie☺️.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Justyna B
Zrecenzowano 25 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Witam. Polecam tę herbaciarnię, bardzo klimatyczny lokal. Jest tam przytulnie, w sam raz na randkę, jak i rodzinny wypad na pyszne ciasto z jeszcze bardziej pyszna herbatą. Tak też było w naszym przypadku. Duży wybór herbat, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła i szybka obsługa. Polecam serdecznie i zapewniam, że niebawem tam wrócę.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 786rafalr
Zrecenzowano 11 grudnia 2018

Miejsce ma ciekawą koncepcję i klimatyczne wnętrze. Wybór herbat, kaw jest spory. Jeśli chodzi o desery są smaczne, aczkolwiek fajne byłoby większe urozmaicenie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Vlladii
Zrecenzowano 21 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe, klimatyczne miejsce, stworzone z myślą o romantycznych wieczorach we dwoje Przepyszne kawy i herbatki, a także obłędne domowe ciasta! Szczerze polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, zycie_smakuje

Herbaciarnia Marzenie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Sosnowiec, Województwo śląskie
Sosnowiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Herbaciarnia Marzenie? Podziel się wrażeniami!