“rodzinny obiad”

Czarci Młyn Restauracja
Zamów online
Nr 7 wśród 77 Restauracje (Sosnowiec)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Fantastyczna restauracja ze świetnym jedzeniem i miłą obsługą. W niedzielę raczej przyda się rezerwacja. minusem jest mały parking

Dziękujemy, izabelachochorowska

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Swojski wystrój i uśmiechnięta obsługa, restauracja robi na wejściu bardzo przytulne wrażenie. Dużo rezerwacji - czyli coś musi być na rzeczy, że tyle osób tu przychodzi...mam jednak wrażenie, że organizacja obsługi większych grup kompletnie leży, kluski zimne czekały na mięso, surówki pojawiły się na samym końcu, niektórzy już zdążyli zjeść, do tego kawa nielimitowana w postaci kawy rozpuszczalnej w dzbanku na stole, bo ekspres robi kawy pojedynczo i to długo trwa jak powiedział kelner... Lokal dla miłośników drewna j swojskich, kwiatowo-wzorzystych klimatów i tak jak w tytule na obiad w małym gronie.

Dziękujemy, Jagna1
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Jeśli weźmiecie komplet z przystawkami to możecie się przeliczyć. Porcje solidnie duże w przystępnej cenie. Zapytajcie też o dodatki z wędzarni.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie, pachnąco i syto. Bardzo przyjemny lokal i przemili kelnerzy. Byliśmy dwukrotnie i nie zawiedlismy się.
Nic dodać, nic ująć. Wrócimy na pewno.

Dziękujemy, 995olimpiak
Zrecenzowano 10 czerwca 2019

Korzystałem z restauracji przy organizacji 1. urodzin córki które były pod koniec października 2018. Sama impreza bardzo udana, pyszne jedzenie, uśmiechnięta i pomocna obsługa - oby tak dalej! Jedynie małe zaangażowanie, nie wiem dokładnie kto to był - kierowniczka sali?, organizacji imprez?, przy załatwianiu formalności. Podejście do nas do klientów trochę jakbyśmy przeszkadzali, zimno, bez uśmiechu, to nie zachęca i uważam, że wymaga poprawy. Reszta bardzo na plus i ogólnie polecam i rekomenduję to miejsce!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, banach222001

Czarci Młyn Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie
Dąbrowa Górnicza, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Czarci Młyn Restauracja? Podziel się wrażeniami!