Najniższe ceny za pobyt
eDreams48 USD
CheapTickets50 USD
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 12 czerwca 2020 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny, elegancki wystrój wnętrz, piękny zapach na wejściu, w samym centrum Sosnowca. Pokoje wychodzą na mini dziedziniec, gdzie można spokojnie wypić kawę. Restauracja bardzo dobra, pięknie podane, ceny w porządku. Zdecydowanie dla par :)

Termin pobytu: czerwiec 2020
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, alinam20
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna Różańska, Dyrektor generalny, Hotel Centrum SosnowiecOdpowiedź udzielona 15 czerwca 2020

Szanowna Pani ,
w imieniu własnym i całego zespołu Hotelu Centrum Sosnowiec dziękuję za 5* rekomendację. Zapraszam ponownie. Pozdrawiam, Katarzyna Różańska Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 17 listopada 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczny hotel w centrum miasta. Bardzo przyjazny i czysty. Pokój niewielki za to łazienka duża i bardzo czysta. Cicho i spokojnie. Śniadania obfite i smaczne. Cena adekwatna do jakości. Parkowanie na ulicach w pobliżu ale bez problemu.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, 824jolantak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelcentrum2017, Dyrektor generalny, Hotel Centrum SosnowiecOdpowiedź udzielona 18 listopada 2019

Szanowna Pani Jolanto,

Zrecenzowano: 19 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest ulokowany w centrum Sosnowca co daje dobry dostep do sklepow restauracji i dworca.Hotel jest ładny i czysty z dużymi pokojami polecam 408 sypialnia z osobnym living roomem bardzo cichy .Obsłiga hotelu przemiła i zawsze pomocna hotel serwuje sniadania w formie bufetu gdzie kazdy moze znalezc cos dla siebie od dan goracych zimna płyta i desery na uwage zasluguje restauracja Warszawska w hotelu serwujaca dobra polska kuchnie .Zdecydowanie polecamy ten hotel i na pewno bedziemy tam goscic przy nastepnej okazji pozdrawiamy obsluge i zyczymy z okazji rocznicy sukcesow na dalsze lata
Roza i Darek

Dziękujemy, 944darekb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelcentrum2017, Dyrektor generalny, Hotel Centrum SosnowiecOdpowiedź udzielona 23 września 2019

Szanowni Goście,
Dziękuję za rekomendację i słowa uznania. 5* otrzymanych od Państwa to dla nas zaszczyt. Zapraszamy ponownie.
Dziękuję w imieniu własnym ale i także pracowników za życzenia z okazji jubileuszu.
Pozdrawiam, Katarzyna Różańska, Dyrektor Hotelu Centrum Sosnowiec

Zrecenzowano: 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię ten hotel! Obsługa jedna z najmilszych jaką spotkałam w życiu. Chciałam cichy pokój i zadbali o to bym dokładnie taki miała. Lozka wygodne. Doskonała lokalizacja hotelu. Śniadanie wspaniale! Zupełnie nie spodziewałam się dostać na śniadanie gofra, miski świeżych owoców i różnych rodzajów twarogu! Do sosnowca wracam za kilka dni, wybiorę ten hotel znowu

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, MonikaS7079
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelcentrum2017, Dyrektor Hotelu, Hotel Centrum SosnowiecOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2019

Szanowna Pani Moniko,
Serdecznie dziękuję za czas poświęcony na dodanie rekomendacji. Zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy i czekamy na ponowną wizytę. Pozdrawiam, Katarzyna Różańska Dyrektor Hotelu

Zrecenzowano: 20 grudnia 2018

Oficjalnie to jest hotel 3-gwiazdkowy, ale w mojej ocenie jest trochę lepszy. Widziałem hotele 4-gwiazdkowe o zbliżonym standardzie. Bardzo czysto, miła obsługa, świetna lokalizacja i bardzo dobra restauracja w hotelu. Na mały minus pewne techniczne usterki - drzwi i telewizor nie działały najlepiej.

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejb439
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna R, Dyrektor generalny, Hotel Centrum SosnowiecOdpowiedź udzielona 9 stycznia 2019

Szanowny Panie Macieju,
Dziękujemy za tak wspaniałą rekomendację. Codziennie dokładamy starań aby pobyt naszych Gości był przyjemny a jakość naszych usług wysoka. Zapraszamy zatem ponownie.