Najniższe ceny za pobyt
Orbitz.com
getaroom.com42 USD
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 20 września 2018

wybrałaram po raz drugi ten hotel, bo znajduje sie blisko centrum.za pierwszym razem nie było mi tak łatwo trafić bo było już ciemno, a reklama hotelu wskazuje błędną strone wejścia do hotelu.pokój ok (pierwszym razem był lepszy) ,ale nie mam większych zastrzeżeń.być może jeszcze tam wrócę :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, ola3310
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Pokoje urządzone praktycznie. Hotel głównie na krótkie pobyty. Przy dłuższym zameldowaniu widać niedociągnięcia- sprzątaczka nie sprzątała codziennie, brak wymiany rączników rzuconych na podłogę, brak ścielenia łóżka i brak nowej butelki wody w pokoju. Dużym plusem są bardzo obfite, świeże i smaczne śniadania i automat z kawą przy recepcji.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Marek197702
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018

Hotel w fatalnej okolicy. Chcieliśmy zrezygnować z pobytu jak podjechaliśmy, na szczęście weszliśmy do środka mimo wszystko. A tam niespodzianka: wewnątrz bardzo ładnie, nowocześnie, miło. Personel bardzo życzliwy, pomocny. Pokój o wysokim standardzie - minusem jest brak klimatyzacji, co w taki upał (ponad 30 stopni) jest masakrą. Dziwna polityka cenowa: booking swoje, hotel swoje, trzeba konfrontować
Ale pobyt bardzo pozytywny. Niemniej: nie wiem co można dłużej niż jedną dobę robić w Sosnowcu:-)

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, agataszkoda
Zrecenzowano: 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony hmm w starym biurowcu, wśród domków, obok wejścia garaże. Ogólnie dzielnica nieciekawa. Sam hotel nienajgorszy, pokoik mały, brak miejsca na bagaż, żadnej szafy. Niewygodne poduszki. brak restauracji. Na plusy, mila obsluga, czysto.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 29 maja 2018

zaadaptowany niedawno budynek pachnie jeszcze świeżą farbą ale jest czysto i łatwo dojechać a ceny przystępne w sam raz na służbowy wyjazd. Mozna także dobrze zjeść po całym dniu na targach. Polecam!!

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi