“„Gdzie jest obsługa”?”

Bombaj Tandoori - Sosnowiec
Zamów online
Nr 4 wśród 77 Restauracje (Sosnowiec)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Postanowiliśmy usiąść najpierw na piwie. Weszliśmy do środka po karty, Pan zapewnił, że możemy usiąść na zewnątrz, zaraz podejdzie. Minęło 15 minut, po czym zauważyła nas inna kelnerka. Z kolei przy płaceniu, felerny kelner po zostawieniu rachunku...nie wrócił. Trzeba było zostawić przymusowy napiwek. Generalnie 3 stoliki zajęte na zewnątrz, w środku żadnego klienta. O jedzeniu nic nie mogę powiedzieć, nic już nie mieliśmy ochoty tam zjeść.

1  Dziękujemy, ToskeyOn

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Od lat bez zmian. Zawsze można wybrać do jedzenia coś dla siebie w miłej atmosferze. Ceny do przyjęcia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Twins C
Zrecenzowano 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bombaj jest najlepszą indyjską restauracją na Śląsku. Moja ulubiona zupa rybna w połączeniu z czosnkowym chlebkiem naan. Najlepsze✌

1  Dziękujemy, baronica
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Mile zaskoczenie kuchnia indyjska na bardzo dobrym poziomie. Malutki minus za obsluge i uciazliwy zapach

1  Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Mieliśmy turystów z azji w domu, zamówiliśmy jedzenie aby ich zaskoczyć i posłuchać opinii...byli zachwyceni po tygodniu jedzenia polskich potraw. Mówili że smakuje jak u mamy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Romuald G

Bombaj Tandoori - Sosnowiec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Sosnowiec, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bombaj Tandoori - Sosnowiec? Podziel się wrażeniami!