Najniższe ceny za pobyt
Booking.com
FindHotel46 USD
Wyświetl wszystkie 13 ofert
Zrecenzowano: 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel, który mogę polecić i się pod tym podpisać.
Wygodne pokoje, czyste i schludne. Jestem bardzo zadowolona z poziomu, jaki prezentuje hotel i jego obsługa.

Na pewno przy następnym pobycie w Sosnowcu - będę gościć właśnie tutaj.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Dorota Z
Zrecenzowano: 24 września 2018

Bardzo miła obsługa, hotel na wysokim poziomie, pokoje czyste, jeżeli chodzi o jedzenie również nie mam zastrzeżeń, więc mogę śmiało polecić jeżeli ktoś wybiera się w okolice Sosnowca a niema noclegu Pozdrawiam

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, JanuszTomeczkowski
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli o hotel: położenie, czystość, miłą obsługę na recepcji nie można miec żadnych zastrzeżeń. To hotel z mocno średniej polki cenowej, idealny na wyjazd sluzbowy. Śniadania bardzo dobre, bez żadnych zastrzeżeń. Natomiast restauracja z daniami z karty niejadalna.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 78EsKa
Zrecenzowano: 7 marca 2018

Najładniejsze miejsce w sosnowcu to łazienka w pokoju 408:) Widok z okna na złomowisko nie za ładne, lecz sam obiekt ładny zadbany, obsługa miła, jedzenie w restauracji bardzo dobre. Siłownia raczej dla kobiet. Polecam.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, PuCeK
Zrecenzowano: 26 lutego 2018

Polecam ten hotel, szczególnie dla podróżujących. Jest tam cicho, spokojnie i można swobodnie odpocząć. Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokoje są niezbyt wielkie ale i niczego więcej człowiekowi nie trzeba, by się zrelaksować. Parking znajduje się z tyłu oraz obok budynku.
Z pewnością wrócę tam jeszcze. Pozdrowienia dla obsługi M Hotelu.

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi