Egzotarium

Zrecenzowano: 24 stycznia 2019
gabrielapX9026JN
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam egzotarium, ze względu na ciekawe rośliny i zwierzęta. Aczkolwiek wnętrza wymagają już odświerzenia.

Dziękujemy, turystka0805
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie byli, egzotyczne zwierzęta i rośliny :) Duża ilość egzotycznych roślin użytecznych wystarczy poszukać :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, X7126PH_
Zrecenzowano: 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Egzotarium to ciekawe miejsce dla par jak i dla rodzin z dziećmi oprócz pięknych roślin są jeszcze rybki i inne małe zwierzątka

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, gabrielapX9026JN