Polecam koneserom piwa

Byłam nie raz i co tu dużo mówić, genialne piwka i sympatyczna obsługa :) Polecam zwłaszcza latem... Przeczytaj więcej

Agnieszka B
Sosnowiec, Polska
Najlepszy pub w mieście

Zrecenzowano: 4 września 2019
mario0010
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Największy w Sosnowcu wybór piw craftowych (kilkanaście kranów + sporo piw butelkowych). Uprzejmy personel, który potrafi mniej zorientowanym klientom pomóc w wyborze. Rozsądne ceny i dobra lokalizacja. Bywamy tak regularnie i polecamy w 100%

Dziękujemy, mario0010
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, bardzo duży rodzaj piwa. Fajne wnętrze oraz właściciel z pasją czego niestety nieraz brakuje.

Dziękujemy, pawe_s938
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, piękny wystrój, szczególnie bardzo pomysłowe toalety :-)
Fajny wybór piw, miła obsługa, polecam bardzo, dla fanów piw kraftowych pozycja obowiązkowa!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Jakub W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Scenic34640348099, Kierownik, CesarskaOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Jeżeli masz już dość zwykłych sikaczy, polecam to miejsce. Duży wybór piw i co najbardzie mi sie podoba to możliwość zamówienia deski z małymi szklaneczkami i sprobowanie wielu piw na raz.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, jakub s
Zrecenzowano: 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze urządzone że smakiem. Wybór piw ciekawy, gatunki i browary mniej znane, smaki oryginalne. To nie miejsce dla fanów szescioopakow i piw z dyskontów, tu się delektuje a nie pije. Do piwa tylko barowe zagrychy(orzeszki paluszki itp) ale obok Zapiekarnik i Pierogarnia - świetny pomysł że współpracują! Obsługa miła, doradza co wybrać. Polecam na wyjście "na piwo" z klasą.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, mika0228