Polecam koneserom piwa

Byłam nie raz i co tu dużo mówić, genialne piwka i sympatyczna obsługa :) Polecam zwłaszcza latem... Przeczytaj więcej

Agnieszka B
Sosnowiec, Polska
Najlepszy lokal w mieście

Miła obsługa, bardzo duży rodzaj piwa. Fajne wnętrze oraz właściciel z pasją czego niestety nieraz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019
pawe_s938
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, bardzo duży rodzaj piwa. Fajne wnętrze oraz właściciel z pasją czego niestety nieraz brakuje.

Dziękujemy, pawe_s938
Zrecenzowano: 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, piękny wystrój, szczególnie bardzo pomysłowe toalety :-)
Fajny wybór piw, miła obsługa, polecam bardzo, dla fanów piw kraftowych pozycja obowiązkowa!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Jakub W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Scenic34640348099, Kierownik, CesarskaOdpowiedź udzielona 5 stycznia 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Jeżeli masz już dość zwykłych sikaczy, polecam to miejsce. Duży wybór piw i co najbardzie mi sie podoba to możliwość zamówienia deski z małymi szklaneczkami i sprobowanie wielu piw na raz.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, jakub s
Zrecenzowano: 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Piękne wnętrze urządzone że smakiem. Wybór piw ciekawy, gatunki i browary mniej znane, smaki oryginalne. To nie miejsce dla fanów szescioopakow i piw z dyskontów, tu się delektuje a nie pije. Do piwa tylko barowe zagrychy(orzeszki paluszki itp) ale obok Zapiekarnik i Pierogarnia - świetny pomysł że współpracują! Obsługa miła, doradza co wybrać. Polecam na wyjście "na piwo" z klasą.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, mika0228
Zrecenzowano: 29 października 2018

Naprawdę fajne miejsce. To właśnie tutaj popróbujemy kraftowych piw z polskich browarów. Rotacja na okrągło, w sumie nigdy nie wiadomo co się trafi akurat, jednak wybór zawsze jest na tyle duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sympatyczna obsługa bardzo chętnie podpowie, po co sięgnąć mimo, iż opis każdego z piw jest naprawdę imponujący :) a dla niezdecydowanych pozostaje deska degustacyjna czyli 5 x 125 ml różności. Wnętrze odwołuje się do historii Sosnowca zwłaszcza do Trójkąta Trzech Cesarzy. Klimatyczni i kulturalnie. Obsługa dba by nikt nie zakłócał porządku. Poza tym w lokalu można obejrzeć mecz lub pograć w towarzyskie gry planszowe, które na miejscu można wypożyczyć. Poza tym właściciel Cesraskiej rozpieszcza fajnymi eventami jak np. quiz przy piwku, degustacja wraz z warsztatami nauki o piwie :) Tuż za ścianą funkcjonuje Zapiekarnik, który oprócz wejścia z ulicy ma łączone przejście z Cesarską, a co za tym idzie nie trzeba chodzić do koła po zapiekankę do piwa. Myślę, że ta współpraca to był świetny pomysł nie tylko dla klientów :) I tylko w pt i sb późnym wieczorem miejsc ciągle mało pomimo faktu, że lokal do małych nie należy. Gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, Demether