“Bardzo dobre”
Pepe Nero — recenzja

Pepe Nero
Zamów online
Nr 17 wśród 77 Restauracje (Sosnowiec)
Opis: Wyśmienita kuchnia włoska podana w rodzinnej atmosferze wśród toskańskich pejzaży. Pasja i doświadczenie szefa kuchni przenoszą naszych gości w prawdziwą atmosferę Italii. Restauracja czynna codziennie od 12-22. Zapraszamy :-)
Zrecenzowano 7 września 2019

Pyszne jedzenie, makarony robione ręcznie. Kameralna atmosfera. Wrócimy napewno. Polecam wszystkim :)

Dziękujemy, Sylwia J

Zrecenzowano 26 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne , karta nie za duża ale z wyborem dla każdego. Ceny umiarkowane choć nie ma co porównywać do tanich pizzerii. Zdecydowanie wrócę tam

Dziękujemy, flarcio
Zrecenzowano 30 marca 2019

Zdecydowanie odradzam tą restaurację !
Ne kompetentna obsługa !
Hałaśliwa nie doświadczona załoga na zapleczu !
Brud na stolikach jak i wkoło stolików !
Strach siedzieć i konsumować, ponieważ siedzą tam jakieś 'typy' pijący alkohol z pod stolika ! Zaczepiają klientów ! Zastraszają !
Byliśmy tam raz i więcej tam nie wrócimy !
Zdecydowanie nie polecam !

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Tom D
Zrecenzowano 6 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce przyjemne Jedzenie smaczne. Całość psuje hałasujaca na zapleczu obsługa. Z tego powodu nie wiem, czy wrócę kiedyś do Pepe Nero.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, IwonaC729
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam restaurację, pyszne owoce morza, kameralna atmosfera. Obsługa
miła,, czysto, ceny nie wygórowane. Trochę kłopot z zaparkowaniem samochodu.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Iwona M

Pepe Nero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sosnowiec, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pepe Nero? Podziel się wrażeniami!