“Hot dogsy”
Talio Pitalio — recenzja

Talio Pitalio
Zamów online
Nr 12 wśród 77 Restauracje (Sosnowiec)

Bardzo dobre hot dogi z dluuuugą kiełbaską . Jadłam Italio i Danke Doga i z czystym sumieniem mogę polecić. Gdyby bułka była cieplejsza, tez bym nie narzekała , ale to jest tylko drobiazg.

Dziękujemy, Martaidawid

Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne hot-dogi, duży wybór, miła obsługa, czysto. Jedyne co nie przypadło mi do gustu do starty seler w moim hot-dogu, był lekko gorzki

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 354aleksandrak
Zrecenzowano 8 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie typowe ale oryginalne hot-dogi. Bułki duże, do wyboru zwykłe lub pełnoziarniste. Zamiast paskudnej parówek pyszne długie kiełbaski białe lub zwykłe. Dodatki świeże, różne kompozycje, każdy coś znajdzie dla siebie. Porcje duże!! Dla głodnych osób w sam raz. Cena przystępna 12-16zl. Obsługa miła. Lokal mały ale przytulny, niebanalne menu na ścianie. Całość na szóstkę. Warto zjeść tu a nie w byle jakim fastfoodzie.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, mika0228
Zrecenzowano 29 października 2018

Takich hot - dogów jak tu nie zje się w całym mieście. Duże buły do wyboru tradycyjne lub z ziarnami, kiełbaski też do wyboru i mnóstwo przeróżnych dodatków. Panie przemiłe. Gorąco polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Demether
Zrecenzowano 12 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jest ok, niewątpliwie kompozycje są ciekawe i warte uwagi. Jest smacznie i świeżo. Natomiast nie jest to coś na tyle dobrego, żeby zapadło mi w pamięci i spowodowało, że będę tam wracac częściej. Na pewno lokal nie zasługuje na średnią opinię. Jest to coś pomiędzy dobrym, a bardzo dobrym.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Q4917GFarturm

Talio Pitalio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie
Sosnowiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Talio Pitalio? Podziel się wrażeniami!