Sosnowiec

“Kuchnia chińska ”
Kuchnia Chińska — recenzja - ZAMKNIĘTE

Kuchnia Chińska
Opis: Restauracja chińska. Potrawy przygotowywane według chińskich przepisów z miasta Si Chuan. Nowa restauracja, zbierająca dobre opinie. Przyjdź i sprawdź nas!
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, duże, sycące porcje, ledwo dojadłam swojego kurczaka na słodko. Z pewnością tu wrócimy, chętnie wypróbuje inne pozycje z menu. Miłe odkrycie. :)

Dziękujemy, sandruszkax

Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wow! Wow.... Bylem w Chinach, Malezji czy Tajwanie, jadlem w chiskich dzielnicach w caej Europie... W Polsce tego brakowalo mi ! Tutaj mamy prawdziwe Chiny w Sosnowcu! Kto by pomyslal... Wystroj idealnie odzwierciedlajacy to co w Chinach, muzyka, schludnosc no i przedewszystkim wysmienite jedzenie! Pozytywnie zaskoczony jestem

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Raf K
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę smacznie! Rewelacyjne pierożki-bułeczki oraz paski wieprzowiny z ryżem! Dodatkowo lody w cieście dopełniły szczęścia! Na pewno znów tu wpadniemy.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, denisr728
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy sie do Kuchni Chińskiej ponieważ opinie były dość dobre , i faktycznie lokal może nie pierwszej klasy , ale kucharz bardzo dobry. Panie z obsługi bardzo miłe i pomocne . Pozwoliły nam wejść na ogródek z pieskami. Zupa ostro kwaśna trochę rozczarowuje ale z mojej winy , bo spodziewałam sie typowej a jest w karcie napisane ze to rosol . Przepyszne pierożki na parze każdy rodzaj . Polecam !

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, 0martynas
Zrecenzowano 24 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal przyznam szczerze nie przyciaga wyglądem. Bez klimatu, taki trochę bar mleczny? No na pewno nie jest to miejsce, w którym wygodnie się rozsiądziecie i przyjemnie spędzicie czas z drugą połówką czy przyjaciółmi. To jest miejsce typu zjeść i wyjść. Ale za to jak zjeść! I to zaskoczyło nas najbardziej. Naprawdę pysznie, smacznie i świeżo. Zdecydowanie bez porównania z tymi wszystkimi chińskimi restauracjami w centrach handlowych. Tutaj jedzenie smakuje i nie czuć sztucznych, chemicznych i ogólnodostępnych dodatków.
Porcje przystępne i cenowo i objętościowo, choć myślę, że mężczyźni pojedzni raczej nie wyjdą.
Zdecydowanie polecam. My tu często zaglądamy. Niepozorne miejsce, a jakże smakowite.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, bakols