“Szybki miejski obiad”
Restauracja Radość — recenzja

Restauracja Radość
Nr 2 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Restauracja Ra:)ość to kuchnia osobista w nowatorskim ujęciu i niespotykanych aranżacjach. Wszystkie dania opierają się na świeżych produktach pozyskiwanych od sprawdzonych od lat dostawców i producentów. Dla naszego Szefa Kuchni proces przygotowania potraw zaczyna się już na etapie wyboru produktów. To właśnie dlatego karta dań zmienia się wraz z porami roku.
Zrecenzowano 8 września 2019

Świetna atmosfera, perfekcyjna I uśmiechnięta obsługa, wyborne jedzenie. Lokal odpowiedni dla znajomych, rodziny, przyjaciół i spotkań biznesowych

Dziękujemy, Alexwwmichael

Zrecenzowano 6 września 2019

Super jedzenie, jedliśmy knysze i przepyszną sałatkę z kaczką i pirerożkami wspaniałe połączenie smaków-brawo dla kucharza. Mają też bardzo fajne polskie wino. Szczerze polecam.Małgorzata

Dziękujemy, Malgorzata K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła sympatyczna atmosfera, jedzenie może nie najtańsze ale jeżeli weźmiemy stosunek ceny do jakości to naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Bardzo dobra restauracja w Rzeszowie polecam!!!!Obsługa kelnerska na najwyższym poziomie.

Dziękujemy, wojciechz724
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na bardzo wysokim poziomie z utrzymaniem współczesnych standardów serwowania dań. Stek idealnie wysmażony o niezwykle delikatnej teksturze i bogatym smaku. W pierogach z kurkami mogłoby być więcej kurek, wątek sezonowy był tutaj nieco skąpy (Może tak akurat trafiłem). Obsługa naprawdę bardzo dobra i profesjonalna.

Dziękujemy, patrykuwem
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Co tu dużo mówić. Obsługa - perfekcja. Kuchnia - arcydzieło. Manager - profesjonalista w każdym calu. Przeżyliśmy niezapomniane wesele i weszliśmy na nową drogę życia w doskonałej atmosferze.

Goście jeszcze długą będą wspominać przepyszną kaczkę i suflet czekoladowy :)

Dziękujemy, sebastian5384

Restauracja Radość — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Radość? Podziel się wrażeniami!