“Bardzo fajny lokal”
Pit Stop Pizza — recenzja

Pit Stop Pizza
Nr 119 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Naszą specjalnością jest oczywiście PIZZA, która sporządzona jest według tradycyjnej włoskiej receptury. Nasze ciasto jest wyrabiane bez polepszaczy, wzmacniaczy smaku itp. Używamy 4 prostych składników: wyselekcjonowaną włoską mąkę, oliwę extra virgin, sól i wodę. To dzięki naszym znakomitym i zaufanym kucharzom możemy piec dla Was pizzę na cienkim cieście z wyrośniętymi brzegami jaką serwuje się w Neapolu. Chcielibyśmy, aby każdy mógł znaleźć coś specjalnie dla siebie. Dlatego nasza oferta jest bardzo urozmaicona, przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość usług i przystępną cenę, a priorytetowym zadaniem jest pełna satysfakcja klienta. Ważny jest dla nas czas realizacji zamówienia, więc robimy wszystko, aby szybko dowozić ciepłą pizzę. Sprawdź nasze menu i zamów online !
Zrecenzowano 10 września 2019

W trakcie urlopu w Pl odwiedziliśmy pizzerie. Przy okazji meczu Polska Austria wypilimy parę piwek i skosztowali pysznej pizzy. Pizza chrupiąca z pysznymi rantami. Super atmosfera

Dziękujemy, johnycage85

Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Pizza sama w sobie ok. Ale dowóz to różnie bywa, do tego promocja z rabatami to już ściema. Jak ktoś lubi czekać to polecam, ja nie koniecznie więc wolę zamówić gdzie indziej.

Dziękujemy, Damian Ś
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorsza pizza jaka jadłem ostatnio o ile można to jeszcze nazwać pizza. Grube brzegi ciężko oderwać kawałek i trzymać go w rekach masakra

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, chowgar
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizze, które dziś jedliśmy były niesmacze - delikatnie mówiąc. Pierwsza nagana za szynkę, która byla z tluszczem i skórką - trzeba było ja usunąć z pizzy. Kolejnym bledem było ciasto - wielkim nieporozumieniem było napisanie, że to pizza wloska i na dodatek cienka. Dawno nie jedliśmy czegoś tak niedobrego - połowę zabraliśmy do domu, zapewne do wyrzucenia. Pizza byla niedobra, począwszy od napompowanego ciasta skończywszy na skladnikach. Dawno nie jedliśmy takiego "syfu". Był to wyrób pizzopodobny, bardziej zbliżony do bułki. Jeśli na stronie ktoś pisze, że to pizza wloska niech uda się do Al Metro lub Sicilli - nigdy nie zostawiamy ani skrawka- to pozna smak dobrej pizzy. Dodam, że popełniliśmy błąd, gdyż już po zapachu na początku powinniśmy się zorientować, że nic dobrego tu nie zjemy- do tej pory nasze kurtki śmierdzą.

Termin wizyty: marzec 2019
2  Dziękujemy, MagdalenaS5990
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza zamówiona ostatnio była gumowata. Na końcach bardzo gruba. Mała liczba składników na pizzy. Nie mogę polecić.

Termin wizyty: wrzesień 2018
4  Dziękujemy, chowgar

Pit Stop Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pit Stop Pizza? Podziel się wrażeniami!