“Polecam... omijać szerokim łukiem.”
Gino's Pizza&Pasta — recenzja

Gino's Pizza&Pasta
Nr 82 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 2 września 2019

Byłem tam pierwszy i ostatni raz. Kelnerka mimo, że upomniałem się o kartę przyniosła ją po 15 minutach. Nie informując, że czas oczekiwania na miejscu jest ponad godzinę. Po godzinie i upomnieniu się o danie okazuje się że o połowie zapomniał kelner i go nie otrzymałem. Jedzenie bez szału i nie warte tej ceny.

Dziękujemy, 542b_a_ejk

Zrecenzowano 28 lipca 2019

Zamówiłam pizzę przez portal pyszne.pl I dostałam pizzę na "odwal się " bez kompletnych składników (brak rukoli)Nie wspomnę o pomidorkach których było 3szt nie dość że pizza kosztuje 45zl to odwalaja takie chamstwo!! Nigdy więcej tam nie zjem!jeszcze wszystko z pizzy było pospadane wiem jak ten kierowca ja wiozł.

Dziękujemy, Iwona L
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś była to nasza ulubiona restauracja. Teraz zrobił się z niej „bar mleczny”. Jedzenie nadal niezłe, ale syf jaki obecnie od miesięcy panuje w lokalu to coś okropnego. Na brudnej, zatłuszczonej, nie mytej od tygodni podłodze brakuje jeszcze tylko mchu...Stoły i krzesła poobdzierane, brudne, śmierdzące.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, darekwota123
Zrecenzowano 27 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Sporo podróżuję i zawsze zastanawia mnie to, jakim cudem nawet w najmniejszych miastach, zawsze znajdzie się restauracja włoska? Odpowiedz jest prosta: to po prostu prosta kuchnia, gdzie dobre i bezpieczne kompozycje smakowe często stają się kołem ratunkowym przed lokalnymi smakami, które niekoniecznie nam pasują. Ja nie przepadam, przyznaje. Na palcach jednej ręki mogę policzyć miejsca, do których wracam i które cenie. Obawiam się, że czas odliczać na palcach drugiej, bo genialne ravioli z borowikami w maśle szałwiowym sprawiło, ze serio znalazłam się w niebie. Nie jestem wielką fanką pizzy ani makaronów, ale na to ravioli wrócę na pewno. Cudownie ugotowane, farsz przyprawiony grubo mielonym pieprzem, który podkręcał smak. Masło z szałwią cudnie grało. Byliśmy rodzinnie z czwórką dzieci w sumie. Ich bolognese równie dobre i delikatne. To były dobrze wydane pieniądze.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, annalM7903CI
Zrecenzowano 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam ostatnio z koleżankami na obiedzie. Jedzenie na prawdę pyszne. Jak mam okazję to często tu jestem, kuchnia nigdy nie zawodzi. Niestety nie można tego powiedzieć o obsłudze. Kelnerki podchodzą do stolika tylko dać karty menu, zebrać zamówienie i go przynieść. Później stolik pełen pustego szkla. Zero zainteresowania gosciem, czy smakowało czy coś podać jeszcze...Musiałysmy same chodzić do baru i domawiac kolejne napoje kiedy dwie kelnerki stały i rozmawiały. Rozumiem takie zachowanie przy dużym ruchu kiedy nie ma się czasu podejść do gości ale przy dwóch zajętych stolikach na cały lokal??? Kiedy ma się czas na plotki to powinno się znaleźć czas na obsługę stolikow, w końcu za to dostają wypłatę . Bez żartów.! Na dodatek na dnie szklanki jakiś osad, kamień... Odechciało nam się tam siedzieć ale przecież nie doczekamy się kelnerki, która życzliwie podejdzie do nas. Zapłacić też musiałysmy przy barze. Myślę że przydałoby się szkolenie z obsługi gościa, bo szkoda żeby Ginos tracił przez "kelnerki".
Makarony i risotto wyborne jak zawsze. Pozdrowienia dla kucharzy :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Makaroniarka

Gino's Pizza&Pasta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Gino's Pizza&Pasta? Podziel się wrażeniami!