“Polecam”
Osteria Bellanuna — recenzja

Osteria Bellanuna
Nr 1 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Rodzinna Restauracja we włoskim stylu. Zapraszamy na rodzinne imprezy okolicznościowe oraz biznesowe Ilość miejsc : 40 parking dostępny przy restauracji ( bezpośrednie sąsiedztwo ) płatny do godz. 17.00 , w weekendy bezpłatny )

Odwiedziliśmy to miejsce w tamtym tygodniu. Bardzo dobrze wspominamy smaczne jedzenie, miły personel, a także deser od firmy:p

1  Dziękujemy, Igor0312

Chyba jedna z najlepszych włoskich restauracji w okolicy.
Prawdziwie włoskie smaki, wysokiej jakości produkty wykorzystywane do przygotowania dań. Karta krótka i różnorodna. Wiele dań niebanalnych, niespotykanych w innych miejscach. Zadowoli wegetarianina i mięsożercę. Ceny wysokie jak na Rzeszowskie realia, ale jedzenie jest tego warte.
To taka restauracja do której można zabrać w ciemno gości, lub polecić osobom które przyjeżdżają do Rzeszowa i pytają o miejsce do zjedzenia. Nie trzeba się wstydzić.
Obsługa miła, kompetentna, zna produkty i dania.
Na zdjęciach dania które jedliśmy. Polecam szczególnie bruschettę z karczkiem i makarony.

Dziękujemy, 24mateuszs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kuba S, Kierownik, Osteria BellanunaOdpowiedź udzielona wczoraj

Dziękujemy za opinię.
Serdecznie pozdrawiamy.

Przejazdem zatrzymaliśmy się z chłopakiem w Rzeszowie i przypadkiem wylądowaliśmy w Bellanuna. Zaskoczyła nas przepyszna kuchnia, przemili kucharze (kucharz na moją prośbę sporządził mi wegetariańskie danie spoza karty) i rewelacyjna obsługa! Polecam!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wiktoriastark

Dziękujemy za miłe słowa. Zapraszamy ponownie ! ;)

Zasłużenie numer jeden w Rzeszowie. Kameralne miejsce z jednym z moich ulubionych piw. Świetny tatar, stek robiony na medium rozpływa sie w ustach. Przydało by sie może trochę dodatków w postaci warzyw. Szybka i sympatyczna obsługa. Wskazana wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Dziękujemy, maciejpieniazek

REWELACJA!!!!
Dania przepyszne, atmosfera jak na takie święto idealna, na sam widok... Zachęcam gorąco

Dziękujemy, exelsor697

Osteria Bellanuna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Osteria Bellanuna? Podziel się wrażeniami!