“Rewelacyjna kuchnia”
Osteria Bellanuna — recenzja

Osteria Bellanuna
Nr 1 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Rodzinna Restauracja we włoskim stylu. Zapraszamy na rodzinne imprezy okolicznościowe oraz biznesowe Ilość miejsc : 40 parking dostępny przy restauracji ( bezpośrednie sąsiedztwo ) płatny do godz. 17.00 , w weekendy bezpłatny )
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nieziemskie dania, cudownie doprawione. Żadnej przesady ani polepszaczy. Poprostu cudna kuchnia, chef ze wspaniałym smakiem i fantazją. Nigdzie nie jadłem tak pysznego tatara z trufliwą nutą! Spaghetti z krewetkami lepsze niż w Wenecji. Z czystym sumieniem polecam. Do tego świetna obsługa. Ogromne plusy

1  Dziękujemy, marekp353

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Doskonale jedzenie, dobra cena za najwyższej jakości produkty , bardzo miła i profesjonalna obsługa . Serdecznie polecam !

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kasia P
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja warta odwiedzenia,bardzo klimatyczna i na wysokim poziomie. Obsługa mila i profesjonalna. W karcie nie ma dużego wyboru,ale dania naprawdę są pyszne. Polecam krewetki z makaronem dla miłośników owoców morza oraz makaron z łopatką wolową. Jedzenie ładnie podane. Bardzo dobry deser. Ceny nie są niskie,ale warto. Polecam

1  Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chcialoby sie takich miejsc więcej, jedzenie wyborne, przygotowane z należytą pieczołowitością, cieszące nie tylko podniebienie, ale i oczy. Menu nie ma stu stron i to jest przepis na sukces, kazde zamowione danie rozpieszcza zmysły... Gratulacje

1  Dziękujemy, Bernadeta S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Polecam gorąca. Przystawka tatar niebo w gębie. Danie główne pierś z kaczki...lepszej nie jadłam. A deser to wisienka na torcie do tego pyszna kawa.

1  Dziękujemy, krakus007

Osteria Bellanuna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Osteria Bellanuna? Podziel się wrażeniami!