“Menu degustacyjne”
Osteria Bellanuna — recenzja

Osteria Bellanuna
Nr 1 wśród 200 Restauracje (Rzeszów)
Opis: Rodzinna Restauracja we włoskim stylu. Zapraszamy na rodzinne imprezy okolicznościowe oraz biznesowe Ilość miejsc : 40 parking dostępny przy restauracji ( bezpośrednie sąsiedztwo ) płatny do godz. 17.00 , w weekendy bezpłatny )
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Menu degustacyjne na najwyższym poziomie, każde danie idealnie przygotowane, obsługa Pani Darii świętna!!!

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, Weronika N

Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Moja ulubiona restauracja. Dania niesamowite, długo pozostają w pamięci. Makarony niezwykłe, kremy wyśmienite a o deserach już nie wspomnę! Fondant czekoladowy-najlepsza rzecz na świecie! Obsługa świetna, miła i zorganizowana. Polecam każdemu.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Julia C
Zrecenzowano 24 października 2018

Restauracja którą można polecać z czystym sumieniem. Bardzo dobre potrawy, których przygotowywanie można podglądać przez przeszkloną ścianę z widokiem na kuchnię. Miła obsługa. Raz zdarzyło nam się, że bardzo długo czekaliśmy na deser, który jak się okazało został zapomniany, ale w ramach rekompensaty dostaliśmy lampkę wina. Ogólnie polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, katka2010
Zrecenzowano 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Krótka karta, a w środku same perełki. Co może zaskoczyć w tatarze z wołowiny? Do niedawna tez tak myślałem. Uwierzcie mi, może. Risotto ze szpinakiem to czysta poezja a kaczka rozpływa się w ustach. Do tego imponujący wybór win. Naprawdę zasłużoną jedynka w rankingu.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, jadokiero
Zrecenzowano 17 października 2018

Do Bellanuny trafiłem z rodziną po rekomendacji znajomych, którzy szczerze zachęcali i nie rozczarowałem się. Miła atmosfera, kompetentna, służąca pomocą przy wyborze dań obsługa no i najważniejsze bardzo dobre jedzenie. Na pewno jeszcze nie raz wrócę. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, L00kash

Osteria Bellanuna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Osteria Bellanuna? Podziel się wrażeniami!