“Pysznie ❤️”
Hokus Pokus - Rzeszów — recenzja

Hokus Pokus - Rzeszów
Zamów online
Nr 80 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W hokus pokus odbyło się prawdziwe czary mary! Jedzenie było przepyszne, obsługa bardzo miła, a ceny przystępne! Zakochałam się w batatach i prażonej kukurydzy Polecam każdemu !

Dziękujemy, zwariowanaa

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie i dość spory wybór w karcie. Ceny naprawdę okazyjne i odpowiednie do serwowanych dań. Możliwość pogrania w planszówki, no i na kultowym Pegasusie :) Na plus również klimat miejsca.

Dziękujemy, Dawid110d
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie ze sporymi porcjami, ciekawe dania jak na lokal przy deptaku, można się najeść, przemiła i szybka obsługa, polecam

Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 21 maja 2019

Organizowaliśmy ponownie impreze firmową w lokalu Hokus Pokus, POLECAM! Jedzenie super, obsługa na najwyższym poziomie, przystępne ceny!

Dziękujemy, tomek_k462
Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat jest, a to podstawa. Ciekawe menu i przede wszystkim bardzo dobre jedzenie, szczególnie pizza.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, piniadz

Hokus Pokus - Rzeszów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Hokus Pokus - Rzeszów? Podziel się wrażeniami!