“Nie "dobrze" ale więcej niż "średnio"”
Trattoria Padrini — recenzja

Trattoria Padrini
Zamów online
Nr 60 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)

Znaczącym minusem jest to, że restauracja jest na otwartym planie galerii. Nie ma prywatności - ale być może o to chodzi, bo to przecież galeria. W konsumpcji przeszkadza wszechobecny gwar. Smaczna kuchnia. Obsługa bardzo sympatyczna. Aczkolwiek to bardziej fastfood na "bardzo szybko" niż klasyczna trattoria. Na pewno nie na spokojny obiad.

Dziękujemy, Mariusz_EU

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Polecony Makaron Penne pollo e funghi bardzo dobry. Może więcej grzybów nadało by aromatycznego smaku.

1  Dziękujemy, StalowkaNET
Zrecenzowano 13 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna pizza i calzone oraz bardzo dobra pasta (miałam tagiatelle Di Parma). Duży plus za otwartą kuchnie dzięki czemu można zobaczyć jak są przygotowywane nasze potrawy. Wszystko było świeże i ciepłe. Fajny wystrój i dobra obsługa. Na pewno jeszcze tam wpadnę. Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Julia C
Zrecenzowano 27 sierpnia 2018

Jedliśmy tylko pasty. Obsługa bardzo dobra jak na taki lokal. Jedzenie podane prawie w tym samym czasie dla wszystkich. Może trochę ciasno ale dają radę. Pasty dosyć nie rozgotowane jak na Polskę. w mojej sos ok mogło by być jak za taką cenę lepsze salami do sosu. Ogólnie pasta na 4 w skali na 5 czyli do bdb-db. Reszta ekipy 3 osoby potwierdza 4. Oby tak dalej.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Jakub W
Zrecenzowano 3 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Kuchnia na widoku, bardzo miła i sprawna obsługa. Pizza na cienkim cieście przepyszna. Każde danie dotychczas zamowione bardzo smaczne i ciekawie podane . Polecam.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, grandslbi

Trattoria Padrini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Trattoria Padrini? Podziel się wrażeniami!