Zapisz
Atrakcja wodna z elementami dźwięku i światła

Rzeszowska fontanna multimedialna jest położona nieopodal Zamku Lubomirskich. Polecam w ciepłe dni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 października 2020
Grzegorz S
Jabłonka, Polska
Godne polecenia w Rzeszowie

Obowiązkowa miejscówka przy wizycie w Rzeszowie, jedna z atrakcji miasta. Polecam spektakl... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 maja 2020
KANCELARIA ADWO... a
Rzeszów, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny park fontann; miło było dzieciom poganiać w okolicy w te gorące dni. Czysto, sympatycznie, dużo dzieciaków. Warto odwiedzić.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, 37Agnieszka
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Znajomi mówili, że fontanna multimedialna to miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć w Rzeszowie. Sprawdziłem. Miejsce ładne, siedzenia średnio wygodne. Światła, muzyka i woda nie porwały mnie tak bardzo jak się spodziewałem. Podobno są większe pokazy, ale nie miałem okazji ich zobaczyć.

1  Dziękujemy, michpodgorniak
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokazy są kilkakrotnie w ciągu dnia. My byliśmy o 21szej. Było to bardzo miłe zakończenie wieczoru. Zastanawiam się czy muzyka jest zawsze taka sama. Gdybyśmy byli w Rzeszowie dłużej, na pewno byśmy tam wrócili.

2  Dziękujemy, 172ewal
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Obiekt niewielki ale w ładnym otoczeniu. Rozmiar najlepiej obejrzeć z pobliskiego wzgórza pod pałacem . Myślę że w przypadku jakiejś imprezy z zastosowaniem multimediów , kolorów i dźwięku można sympatycznie spędzić czas podobnie jak w Warszawie czy Lublinie

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

W nietypowym miejscu między skarpą z ławkami a blokiem mieszkalnym wkomponowano fontannę multimedialna. Sama fontanna jest kolorowa co przy dźwiękach muzyki daje fajny efekt. Niestety pełny pokaz multimedialny z muzyką i laserami typu show odbywa się tylko raz w tygodniu w sobotę. Kochani włodarze miasta, skoro wydaliście tyle kasy, dodajcie choć w okresie wakacyjnym pokaz także w niedzielę.

4  Dziękujemy, Wiesław G