Kolorowa radocha

Miłe kolorowe miejsce gdzie można spokojnie odpocząć z dziećmi zwłaszcza gdy jest wysoka temperatura

Magdalena0019
Fontanna

Fontanna w Rzeszowie jest w miejscem w którym można się zrelaksować , obserwując strumienie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
104andrzeji
Rybnik, Polska

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Znajomi mówili, że fontanna multimedialna to miejsce, które trzeba koniecznie zobaczyć w Rzeszowie. Sprawdziłem. Miejsce ładne, siedzenia średnio wygodne. Światła, muzyka i woda nie porwały mnie tak bardzo jak się spodziewałem. Podobno są większe pokazy, ale nie miałem okazji ich zobaczyć.

1  Dziękujemy, michpodgorniak
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokazy są kilkakrotnie w ciągu dnia. My byliśmy o 21szej. Było to bardzo miłe zakończenie wieczoru. Zastanawiam się czy muzyka jest zawsze taka sama. Gdybyśmy byli w Rzeszowie dłużej, na pewno byśmy tam wrócili.

2  Dziękujemy, 172ewal
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Obiekt niewielki ale w ładnym otoczeniu. Rozmiar najlepiej obejrzeć z pobliskiego wzgórza pod pałacem . Myślę że w przypadku jakiejś imprezy z zastosowaniem multimediów , kolorów i dźwięku można sympatycznie spędzić czas podobnie jak w Warszawie czy Lublinie

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

W nietypowym miejscu między skarpą z ławkami a blokiem mieszkalnym wkomponowano fontannę multimedialna. Sama fontanna jest kolorowa co przy dźwiękach muzyki daje fajny efekt. Niestety pełny pokaz multimedialny z muzyką i laserami typu show odbywa się tylko raz w tygodniu w sobotę. Kochani włodarze miasta, skoro wydaliście tyle kasy, dodajcie choć w okresie wakacyjnym pokaz także w niedzielę.

4  Dziękujemy, Wiesław G
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Nieodzowny punkt programu przy zwiedzaniu Rzeszowa.Bardzo ciekawy i oryginalny sobotni pokaz multimedialny twajacy 25 minut,Fontanna połozona w ładnym miejscu z duzą iloscią miejsc siedzących ,warto zobaczyć

3  Dziękujemy, graziellaKrosno