“Świetne ”
Kawa Rzeszowska — recenzja

Kawa Rzeszowska
Nr 1 wśród 9 Kawa i herbata (Rzeszów)
Opis: Misja: przekonać Rzeszowian do odejścia od „kaw” rozpuszczalnych, zalewajek, kapsułek itp… przekazać Rzeszowianom prawdziwy smak najlepszych gatunków kaw, pochodzących z plantacji całego świata - kawy świeżo palonej specjalnie dla nas, Rzeszowian. Opis: Kawiarnia Kawa Rzeszowska to przepyszne świeżo palone kawy typu Specialty coffee, pochodząca z całego świata, Kawa Rzeszowska promuje kulturę picia kawy, co znakomicie wpisuje się w styl życia Rzeszowian. Tutaj również każdy zje zdrowe i pyszne śniadanie, lekki lunch oraz wyśmienite ciasto. Kawa Rzeszowska to tradycyjna, przepyszna kawa w biegu lub na spacerze ! Kawa Rzeszowska to kawa dla tych którzy chcą cieszyć się smakiem najlepszej, świeżo palonej kawy, która wypalana jest z ziaren pochodzących z najbardziej cenionych plantacji na świecie. Jesteśmy pewni, że nasza kawa podbije serca rzeszowian. To wygoda dla pędzących i mijających tradycyjne kawiarnie. Teraz można się cieszyć się smakiem ulubionej latte czy mocnego espresso w drodze do pracy czy podczas krótkiej przerwy. Może catering? Obsługujemy również imprezy firmowe i rodzinne, jak np. wesela, festyny, konferencje. Chciałbyś wynająć Mobilną Kawiarnię jako catering na swoją imprezę? Zadzwoń!
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce małe, kameralne, ale
Tym samym bardzo klimatyczne. Przepyszne śniadania, bardzo dobra kawa i duży wybór. Jedyny minus to czas oczekiwania mógłby być nieco krótszy, ale smak rekompensuje oczekiwanie. To nasza kolejna wizyta w tym miejscu i na pewno wrócimy.

Dziękujemy, zbigniewk845

Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Duża oferta kaw, każda bardzo smaczna, a próbowałem już większości. Świetna opcja śniadań w weekend, gdzie za każdym razem są przygotowywane nowe rzeczy. Polecam!

Dziękujemy, skibaj
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie, świetna kawa, super deser! Polecam z całego serca :) ... nie mam zastrzeżeń. ............

Dziękujemy, Jakub N
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

Spokojne miejsce na wypicie kawy. Obsługa bez zarzutu. Ceny kawy są w porządku od 9 do max 15 zł. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Monika L
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne śniadania, świetna kawa segmentu speciality i zdecydowanie najbardziej sympatyczna obsługa w Rzeszowie :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 629arkadiusza

Kawa Rzeszowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Kawa Rzeszowska? Podziel się wrażeniami!