“Polecam”
Ristorante Sicilia — recenzja

Ristorante Sicilia
Nr 24 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 4 września 2019

Zarówno krewetki jak i pizza czy caprese były wyśmienite. Obsługa przesympatyczna. Z całą pewnością będę tam wracać!

Dziękujemy, malgorzata_lm

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pizza, prawdziwie włoska na cieniutkim cieście. Doskonale i świeżutkie owoce morza jako dodatki. Do tego prawdziwie włoskie Birra Moretti. Polecam

Dziękujemy, Piotr T
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepysznie przyrządzone dania kuchni włoskiej: prawdziwa włoska pizza na cienkim cieście, lasagne, caponata, roladki z bakłażana nadziewane szpinakiem, do tego rewelacyjne desery - szczególnie włoskie pierożki na ciepło ze słodkim serkiem i najlepsza panna cotta jaką jedliśmy, kameralna atmosfera z włoską muzyką, miła obsługa, piesek bez proszenia dostał miseczkę z wodą (w ogródku można zjeść w towarzystwie pupila).
Jedyna zachęcająca, nie nastawiona na masówkę restauracja na Starym Mieście w Rzeszowie.
Bardzo polecam! (Także dla wegetarian!)

Dziękujemy, Pionierka
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za pierwszym razem, restaurację odwiedziliśmy przypadkiem. Ot ciekawe miejsce lekko na uboczu rynku.
Przypadkowa wizyta zakończyła się konsumpcją Najlepszej pizzy serowej w życiu. 4 sery z karczochami gorąco polecam. Nie była to zwykła margharitta z podwójną mozarellą jak to przeważnie bywa, tylko chrupkie, lekkie, cienie ciasto z oliwą i czterema rodzajami aromatycznych serów.
Obiecaliśmy sobie odwiedzić to miejsce po raz kolejny, tym razem również na zupy.
Po raz wtóry nie zawiedliśmy się.
Sam lokal jest niewielkich rozmiarów, urządzony klimatycznie i przytulnie. Obsługa jest sympatyczna.
Ceny są bardzo przystępne.
Jedzenie wyśmienite!

Gorąco polecam.

Dziękujemy, Kamil_Es87
Zrecenzowano 11 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przystawka (bruschetta caprese) świetna, podobnie deser (tiramisu). Niestety danie główne (roladki z bakłażana ze szpinakiem i ricotta) nie pozwalało-szpinak lykowaty i niepokrojony a do tego nieco przesadzona ilość czosnku. Ołtarzyk MG raczej na - niż na + ;)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KasicA a

Ristorante Sicilia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Ristorante Sicilia? Podziel się wrażeniami!