“bardzo smacznie i gustownie”
Kuk Nuk — recenzja

Kuk Nuk
Nr 3 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Europejska, Polska, Współczesna
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: W naszym nowym menu znajdziecie wyśmienitą pizzę i makarony przygotowywane wyłącznie z wyselekcjonowanych składników sprowadzanych prosto z Włoch, znakomite desery i świeżo paloną kawę. Najpopularniejsze dania główne wciąż będą przygotowywane metodą sous-vide, cenioną przez naszych gości.
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuk Nuk słynie głównie z burgerow oraz stekow.
te pierwsze można zamawiać w ciemno natomiast co do stekow to zależy...
bardzo smaczne zupy.
miła obsługa!
atrakcyjna oferta tygodniowych zestawów lunch-owych.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Anna O

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybrałem to miejsce na kolację z żoną - bardzo przytulny i klimatyczny lokal. Pyszne jedzenie i wino, świetnie dobrana muzyka i profesjonalna obsługa.

Dziękujemy, adammP8095TM
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trip advisor po raz kolejny nam dobrze doradził:)
Pyszna kanapka buritto - festiwal fast foodów
I makaron z krewetkami.
Świeże,dobrze doprawione produkty

Dziękujemy, D_8_T
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zasadniczo nie jest źle. Jedzenie przyzwoite. Ale jak na Rzeszów jest drożej, więc nie warto przepłacać, zwłaszcza że naprawdę szału nie ma. Jakby było taniej dałbym „bardzo dobrze”. Na zdjęciu fussili z łososiem wędzonym i żurek. Makaron pływa w śmietanie, żurek akceptowalny. Na plus to, że porcje nie są najmniejsze. Zdjęcia wieczorem, ale i tak jakoś super apetycznie to nie wyglądało.

Dziękujemy, mc_33873201
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Poszukiwałem fit przekąski bez smażonych ornamentów. Uwagę przykuło czytelne menu i fajny wystrój.
Zostałem sprawnie obsłużony, nie musiałem zbyt długo czekać. Zdecydowałem się na krem z cukinii i pierś kurczaka sous vide z polentą, zależało mi na odpowiednim odżywieniu po treningu.
KRem był świetny, bogaty, gęsty z głębokim smakiem i zakręceniem w postaci gorgonzoli. Kurczak idealnie wysmażony, soczysty. Podany wykwintnie. Polenta i pasta towarzyszące kurczakowi- znakomite.

Świetne miejsce, ceny wyważone, wystrój świetny. Z pewnością godne polecenia miejsce

Dziękujemy, easytospell

Kuk Nuk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Kuk Nuk? Podziel się wrażeniami!