Rzeszów

“Sushi.”
Hoshi Sushi — recenzja

Hoshi Sushi
Nr 63 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Sushi

Wg mnie najlepsza restauracja sushi w Rzeszowie.
Edamame tradycyjnie na początek. Pachnące strąki z odrobiną soli.
Bardzo dobre różnorodne sushi, świeże składniki.
Dobre zielone herbaty, japońskie piwa i sake.
Ceny umiarkowane jak na tego typu restauracje.

Z drobnych uwag. Przypadłyby się nawilżane ręczniczki do rąk podawane na początku. Chyba kiedyś były, ale zniknęły. Miło gdyby były podawane chociaż do dań typu Edamame, gdzie strąki je sie rękami.

Obsługa miła choć czasem dość powolna. Przy ostatniej wizycie kelnerka obsługiwała nas bardzo sprawnie. I była bardzo kompetentna.

Druga uwaga. Często podniszczone naczynia. Obite czarki, talerze itd. Nie wygląda to estetycznie. Jedzenie bez żadnych uwag.

Dziękujemy, 24mateuszs

Jesteśmy mile zaskoczeni :) Sushi naprawdę na wysokim standardzie smaki oraz połączenie ich bardzo dobre, obsługa miła wystrój okej polecamy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze sushi w Rzeszowie! Zawsze świeże i pyszne. Mila obsługa słuzaca dobrą radą, bardzo przyjemny klimat. Polecam ;)

Dziękujemy, 16karolinal
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Jestem stałym klientem. Nigdy się nie zawiodłam na tej restauracji. Zawsze świeżo i smacznie. Obsługa zawsze pomoże w wyborze dań. Szeroki wybór smaków zielonych herbat. Ciepła kuchnia również bardzo smaczna.

Dziękujemy, Weronika12345678
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mila obsługa i bardzo dobre jedzenie. Ceny adekwatne do porcji. Dobra lokalizacja i ładny wystrój :) polecam!

Dziękujemy, Kornelia G

Hoshi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Hoshi Sushi? Podziel się wrażeniami!