“Polecam”

Galway Irish Pub & Steakhouse
Nr 6 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Irlandzka, Włoska
Opis: Irish Pub to kultowy i największy, i jeden z najstarszych lokali w Rzeszowie . Osiem różniących się od siebie klimatem sal, Największy wybór whisky, doskonałe jedzenie i niepowtarzalny klimat. Wizyta u Nas to obowiązkowy punkt w planach odwiedzin nocnego Rzeszowa. Czyli "W bramę i po schodach na pięterko" Do zobaczenia Irish Team
Zrecenzowano 4 września 2019

Nie bez powodu przyjęło się, że robią najlepszą pizzę w Rzeszowie;) nie miałam przyjemności próbować steków, ale towarzysz wyprawy był nimi zachwycony!

Dziękujemy, malgorzata_lm

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie Super, bar super, obsługa super. Klimy brak - pot w letnie upały spływa po plecach. Taka masakra lokal z tradycjami w Rzeszowie a skąpią na klimę. Proszę Ania zrób coś z tym. Dzisiaj musieliśmy wyjść po jednym drinki. i za klime brak piątej gwiazdki.

1  Dziękujemy, rafa_d999
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jakiś czas temu mieliśmy tutaj integrację firmową. Podobał mi się wystrój lokalu, który tworzy fajny klimat. Jedzenie było bardzo dobre, a alkohol lał się grubo. Jedyny minus był taki, że obsługa musiała nas wyprosić, ze względu na zamknięcie lokalu. Ogólnie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, michpodgorniak
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Bez wątpienia mogę powiedzieć, że Irish jest jednym z lepszych lokali w centrum Rzeszowa. Składa się na to super „dublinerowski” klimat, bardzo mila obsługa i oryginalny guiness z kega. Pozostaje kwestia jedzenia. Od dawien dawna miałem zamiar przyjść tam i pozamawiać różne pozycje, aby spróbować co maja do zaoferowania. Skłamałbym gdyby powiedział że nigdy tam nie jadłem. Pizza z pewnością może konkurować z tymi, które jadałem we Włoszech i chodzi oczywiście o te lepsze – Włochy niestety nie gwarantują tego, że się będzie jadło znakomitą pizze.
W dniu wczorajszym zawitaliśmy do Irisha po dłuższej przerwie i pozamawialiśmy różne przysmaki. Krewetki, skrzydełka, stek, burgera, kanapkę z ośmiornicą i tatar ze strusia (tak, ze strusia).
Jak zwykle pozycje wjechały tak po około 30 minutach. Krewetki al. Dente zrobione idealnie, w przepysznym sosie własnym oczywiście z dodatkiem masła i innych smacznych rzeczy (), ośmiornica była w smaku dobra, ale tekstura twardawa (jak ktoś myśli o idealnej ośmiornicy to zapraszam w okolice Sycylii). Za to bułka była przepyszna, krucha, w sam raz do maczania w krewetkowym sosie. Mięsko w burgerze treściwe, bułka delikatna, szybko zniknął z talerza. Tatar ze strusia warty spróbowania, osoby z którymi byłem mówiły że jest bardzo dobry, moje kubki smakowe jednak nie poczuły nic szczególnego (Ale proszę tutaj wziąć pod uwagę to, że ja tak z tatarami mam…) – na pewno przyjemność z jedzenia była duża. Na koniec wyborny stek. Idealnie wypieczony, soczysty, rozpływający się w ustach. Nawet jak zaczynam o tym pisać to zaczyna grać muzyka - „Niebo w gembie”. A z tego co mnie pamięć nie myli zamówiliśmy jednego z tańszych. Z reszta wystarczy popatrzyć na zdjęcia.
Lokal z pewnością top 3 w Rzeszowie. Bardzo klimatycznie, jedzenie wyśmienite, Pani Kelnerka uśmiechnięta, miła, pomocna. Jest to miejsce „must be” na każdej liście osób, które przyjeżdżając do Rzeszowa chcą spędzić dobry czas w świetnym klimacie.

1  Dziękujemy, Jubachi
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To miejsce nadaje się idealnie na spotkanie ze znajomymi, oferta alkoholi jest obszerna a obsługa potrafi dobrze doradzić. Obsługa miła i pomocna a jedzenie rewelacyjne. Polecam stek ze strusia :)

Dziękujemy, 90mateuszg

Galway Irish Pub & Steakhouse — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Galway Irish Pub & Steakhouse? Podziel się wrażeniami!