“Kaczka z pieca jak nigdzie”
Restauracja Oranżeria — recenzja

Restauracja Oranżeria
Nr 12 wśród 200 Restauracje (Rzeszów)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Opis: Do dyspozycji Gości oddajemy Restaurację Oranżeria serwującą dania na najwyższym poziomie. Utytułowana kadra i ciekawe menu to początek inspirujących kulinarnych podróży.
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam. Lokalizacja w centrum Rzeszowa, przy galerii handlowej. Świetne jedzenie. Przemiła obsługa. Przestronne, czysto, rozległa panorama na miasto.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, MedTG

Zrecenzowano 9 września 2018

Restauracja na najwyższym poziomie obsługi kelnerskiej. Bardzo uprzejmi kelnerzy i kelnerki. Dania bardzo smaczne. Duży wybór przystawek, dań głównych i zup. Jak dla mnie z żoną to zupa tajska, którą zawsze zamawiamy jest najlepsza. Poza tym krewetki, owoce morza i ryby, oraz dania mięsne również godne polecenia.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ERYK K
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj sobota byłam na spotkaniu biznesowym zamówienie carpaccio pizza 2 herbaty
Oczekiwanie 25 minut na carpaccio niejadalne totalnie stare żylaste mięso wyplulam kawałek koszmar danie do zwrotu
Pizza Ricardo czas oczekiwania kolejne 30 min niejadalna sucha 2 składniki 2 herbaty kwota 120 PLN za totalnie niejadalne jedzenie obsługa baaardzo powolna wnętrze ok ale cała reszta koszmar omijać łukiem

Termin wizyty: wrzesień 2018
4  Dziękujemy, joanna z
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018

Najlepszy stek jaki jadłem w życiu, z pewnością najlepszy w Rzeszowie. Pyszne makarony no i widok z okien, mam mega sentyment do tego miejsca. Polecam każdemu!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja bardzo fajnie zlokalizowana, czysto, urządzone z klasą. Psują to zwiszajace klorowe jaja? zawieszone pod sufitem. Serwis na wysokim poziomie. Jedzenie dobre, szczególnie desery.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, BartekM863

Restauracja Oranżeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Oranżeria? Podziel się wrażeniami!