“Pyszny obiad”

Stary Browar Rzeszowski
Nr 10 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Ostatnio razem ze znajomymi jadłam lunche w Starym Browarze. Zarówno zupa jak i drugie danie bardzo mi smakowało. Dodatkowo można też skosztować pysznego deseru. Wszystko w atrakcyjnej cenie.

Dziękujemy, patrycjas0202

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jako jedno z miejsc wartych odwiedzenia na rzeszowskim rynku. Zestaw piwny konesera, pomaga podjąć decyzję co dalej. Pizza też bardzo dobra.

Dziękujemy, 0077Lola0077
Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy dwukrotnie w przeciągu kilku dni.Za każdym razem poziom serwowanych dań i piwo były wysokiej miary. Sympatyczna i fachowa obsługa.

Dziękujemy, Janusz K
Zrecenzowano 7 września 2019

Obsługa fatalna 30 minut czekania i nadal brak możliwości zamówienia nikt nie podchodzi do stolika. Kiedy podchodzi się do baru dostaje się informacje ze za chwile podejdzie kelner po kolejnych 10 minutach kelnera nadal nie ma mimo iż stoją bezczynnie rozmawiając

1  Dziękujemy, Bbbbhhhbbbhhbhbhb
Zrecenzowano 3 września 2019

Samo centrum miasta łatwo trafić , upał , jak to w te wakacje i ...zimne doskonałe piwa !!! Ludzi ze względu na pogodę wymiotło z miasta na działki pusto przyjemnie i jeszcze jedno piwo !!! polecam . O jedzeniu nic nie wiem bo nie jadłem za gorąco było .

Dziękujemy, rlucewicz

Stary Browar Rzeszowski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Stary Browar Rzeszowski? Podziel się wrażeniami!