Rzeszów

“Warto tam być”

Stary Browar Rzeszowski
Nr 10 wśród 220 Restauracje (Rzeszów)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Byliśmy dwukrotnie w przeciągu kilku dni.Za każdym razem poziom serwowanych dań i piwo były wysokiej miary. Sympatyczna i fachowa obsługa.

Dziękujemy, Janusz K

Zrecenzowano 7 września 2019

Obsługa fatalna 30 minut czekania i nadal brak możliwości zamówienia nikt nie podchodzi do stolika. Kiedy podchodzi się do baru dostaje się informacje ze za chwile podejdzie kelner po kolejnych 10 minutach kelnera nadal nie ma mimo iż stoją bezczynnie rozmawiając

1  Dziękujemy, Bbbbhhhbbbhhbhbhb
Zrecenzowano 3 września 2019

Samo centrum miasta łatwo trafić , upał , jak to w te wakacje i ...zimne doskonałe piwa !!! Ludzi ze względu na pogodę wymiotło z miasta na działki pusto przyjemnie i jeszcze jedno piwo !!! polecam . O jedzeniu nic nie wiem bo nie jadłem za gorąco było .

Dziękujemy, rlucewicz
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkanie ze znajonymi. Pyszne browary robione na miejscu i jedzenie.
Uwaga! Lepiej wcześniej rezerwować bo w weekend mała szansa na miejsce.
Polecam!

Dziękujemy, micha_mZ6604EE
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piwo wytwarzane na miejscu zasługuje na szczególną uwagę każdego konesera piw lokalnych z naciskiem na małą i rzetelną produkcję. Może nie jest to mistrzostwo świata w dziedzinie piw rzemieślniczych Ale zdecydowanie jest to wyjątkowe miejsce w Rzeszowie. Obsługa super, jedzenie bardzo dobre, piwo bardzo ciekawe.

Dziękujemy, patrykuwem

Stary Browar Rzeszowski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Rzeszów, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Stary Browar Rzeszowski? Podziel się wrażeniami!